گوشی‌های تاشو vivo علاقه را برانگیخت، اما X Fold2 ممکن است به کاهش قیمت نیاز داشته باشد

اشتراک گذاری :

چند هفته ای است که vivo نسل بعدی موبایل های تاشو خود را معرفی کرده است و ما هنوز چیزی در مورد عرضه بین المللی نشنیده ایم، اما نظرسنجی هفته گذشته نشان می‌دهد که اگر شرکت تصمیم به توزیع گسترده داشته باشد، تعداد زیادی از خریداران علاقه‌مند وجود خواهد داشت.

سهم معمول شک و تردید تاشو وجود دارد، حدود یک چهارم رأی دهندگان در هر نظرسنجی معتقد نیستند که این عامل شکل آینده است. اما در حال افزایش است، فقط چند سال پیش مدل های انگشت شماری وجود داشت اما اکنون رقابت زیادی وجود دارد که در نمودارها نیز قابل مشاهده است.

بیایید نگاهی دقیق تر به عملکرد vivo X Fold2 داشته باشیم. +X Fold که این گوشی قصد جایگزینی آن را دارد، با رای 60/40 به نفع خود نتیجه مثبتی دریافت کرد. نتایج X Fold2 کمتر قانع‌کننده به نظر می‌رسند ، مردم از ساختار نازک‌تر و سبک‌تر استقبال کردند، با این حال، بخش دوربین ناامید کننده ظاهر شد.

نگرانی در مورد قیمت نیز وجود دارد که همیشه وسایل تاشو را احاطه می کند. vivo برای دستیابی به قیمت کمتر در X Fold2 و +X Fold کار کرد، اما به نظر می‌رسد که باید کارهای بیشتری انجام شود. باز هم، vivo هیچ برنامه‌ای برای عرضه بین‌المللی اعلام نکرده است، بنابراین ما فقط می‌توانیم آن را با سایر محصولات تاشو مقایسه کنیم زیرا قیمت آنها در چین است.


حرکت به سمت Vivo X Flip، اولین محصول تاشوی این شرکت، این محصول داغ‌تر به نظر می‌رسد و نتایج نظرسنجی نشان می‌دهد که تقاضای مستقیم‌تر قوی‌تری دارد و افراد کمتری نگران قیمت هستند.

Cousin Oppo فقط تاشوی خود را به بازار جهانی آورد و Find N2 را در چین باقی گذاشت. vivo ممکن است استراتژی مشابهی را دنبال کند و با قضاوت بر اساس نظرسنجی ها، ممکن است استراتژی درستی باشد.

برای X Fold2 و X Flip، رای دهندگان زیادی وجود داشتند که گوشی های شرکت های دیگر را ترجیح می دادند. با این حال رقابت بیشتری وجود خواهد داشت به دلیل اینکه Flip و Fold سامسونگ چند ماه دیگر تا معرفی باقی مانده است و اولین موبایل تاشو گوگل هفته آینده رسمی خواهد شد.

منبع :    www.gsmarena.com

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...