رندرهای آیفون 16 پرو مکس به بیرون درز کرده که آن را در کنار آیفون 15 پرو مکس نشان می دهد

اشتراک گذاری :

خانواده آیفون 15 قرار است پاییز امسال وارد بازار شوند. هنوز چند ماه دیگر مانده و با این حال، امروز اولین نگاه خود را به آیفون 16 پرو مکس می بینیم که انتظار می رود در پاییز 2024 عرضه شود. در حالی که امسال شایعه شده است که اپل به برند پرو مکس پایبند است، ظاهراً این احتمال وجود دارد که سال آینده، آیفون 16 اولترا جایگزین آیفون 15 پرو مکس می شود، تغییر خواهد کرد.

رندرهای زیر مبتنی بر CAD هستند و آیفون 15 پرو مکس و آیفون 16 پرو مکس / اولترا را در کنار هم نشان می دهند. به این ترتیب می توانید به وضوح افزایش اندازه آیفون 16 اولترا را که اخیراً شایعه شده است، تجسم کنید.

صفحه نمایش 6.9 اینچی ،و باز هم عریض تر خواهد بود ، برآوردها عرض آیفون 15 پرو مکس را 76.7 میلی متر می دانند، در حالی که ظاهراً آیفون 16 اولترا 77.2 میلی متر خواهد بود.

گفته می شود آیفون 15 پرو مکس حدود 159.8 میلی متر ارتفاع دارد، در حالی که جانشین آن 165 میلی متر است. این یک تغییر بسیار مهم است، به خصوص برای اپل، شرکتی که به خاطر محافظه کاری در چنین مواردی شناخته می شود.

از سوی دیگر، آیفون 15 پرو مکس قبلاً یک لنز زوم پریسکوپ در بدنه خود داشت، بنابراین مشخص نیست که چرا آیفون 16 پرو مکس باید حتی بزرگتر باشد. البته، در چرخه شایعات است و هنوز حدود 14 ماه دیگر به معرفی خانواده آیفون 16 باقی مانده است، بنابراین بدون شک اطلاعات بیشتری در آینده منتشر خواهد شد. گوش به زنگ باشید.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...