وصله‌ی امنیتی ماه May به همراه بروزرسانی نرم‌افزاری برای گوشی‌های سری گلکسی اس 21 منتشر شد

اشتراک گذاری :

پس از انتشار وصله‌ی امنیتی ماه آوریل برای تعدادی از پرچمدارهای قدیمی‌تر سامسونگ طی هفته‌های گذشته، این بار نوبت به گوشی‌های جدید گلکسی اس 21 رسیده است. سامسونگ به ‌تازگی بروزرسانی امنیتی و نرم‌افزاری را برای جدیدترین پرچمدارهای خود در دسترس قرار داده است.

بنا بر گزارش Sammobile، بروزرسانی نسخه‌ی فریمور G99xBXXU3AUDA چیزی در حدود 1.2 گیگابایت حجم دارد و به تا‌زگی برای کاربران گوشی‌های سری S21 سامسونگ در اروپا منتشر شده است.

این بروزرسانی شامل وصله‌ی امنیتی ماه May 2021 به همراه آپدیت نرم‌افزاری گوشی است که ارتقای عملکرد دوربین و بخش Quick Share را به دنبال دارد.

در تصویر زیر می‌توان جزئیات اضافه شده به گوشی در این آپدیت را مشاهده کرد:

همانند تمام بروزرسانی های مهم سامسونگ، در حال حاضر آخرین بروزرسانی سری Galaxy S21 برای تعداد محدودی از کاربران در اروپا ارائه شده است که طبیعتاً طی هفته‌های آینده باید به تدریج به مناطق بیشتری گسترش یابد.

اما در صورتی که اعلان بروزرسانی را هم دریافت نکنید می‌توانید با رفتن به قسمت Software Updates در منوی تنظیمات گوشی آن را بررسی کنید. همچنین می‌توانید فایل بروزرسانی را بارگیری کرده و به صورت دستی نصب کنید.

هنگامی که بخش عمده‌ی گوشی‌های سری Galaxy S21 به جدیدترین نسخه‌ی نرم‌افزاری بروز شدند، سامسونگ وصله‌های امنیتی May 2021 را برای دستگاه‌های بیشتری در دسترس قرار می‌دهد.

در حال حاضر هیچ اطلاعات رسمی از سامسونگ در مورد دستگاه بعدی در صف برای دریافت بروزرسانی نداریم اما انتظار می‌رود که این گوشی از سری Galaxy Note یا Galaxy A باشد. به محض اینکه سامسونگ وصله‌های امنیتی May 2021 را برای دستگاه‌های بیشتر منتشر کند حتماً در شهر سخت‌افزار به اطلاع شما خواهیم رساند.

همچنین لازم به ذکر است که سامسونگ جزئیات وصله‌ی امنیتی May 2021 را در گزارش تغییرات خود ارائه نکرده است. احتمالاً زمانیکه گوگل اوایل ماه آینده آن را برای سری گوشی‌های Pixel عرضه کند، جزئیات بیشتری در مورد آن در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...