بازی Amoung Us برای Ps4 و Ps5 بعد از 3 سال آماده شد

اشتراک گذاری :

شرکت سونی روز پنجشنبه (پس از نمایش 16 دقیقه‌ای از گیم پلی خیره کننده بازی Ratchel & Clank: Rift Part برای کنسول انحصاری خود) و در هنگام ارائه گزارش درباره وضعیت سرویس Play خود اعلام کرد که بازی محبوب و ترند Amoung Us بعد از 3 سال برای کنسول‌های Ps4 و Ps5 عرضه می‌شود. برای جزئیات بیشتر خبر بازی Amoung Us برای Ps4 و Ps5 با ما همراه باشید.

سال 2018 بود که این بازی در مارکت‌های iOS و اندروید منتشر شد و پس از همه گیری ویروس مرگبار کرونا به صدر جدول این بازارها راه پیدا کرد. افراد بسیاری از این بازی استقبال کرده و برای مدت طولانی ترند شبکه‌های اجتماعی شد و در صدر جدول پربازدیدترین بازی موبایل سال 2020 جای گرفت. اما مشکلی که این بازی داشت، مولتی پلتفرم نبودن یا در دسترس نبودن آن در پلفرم‌های مختلف (به غیر از موبایل) بود. به این صورت که اگر کسی می‌خواست آن را در پی سی بازی کند، ابتدا می‌بایست تبدیل یا دانگل اندروید برای پی سی را اجرا کند و پس از آن در درون آن بازی Amoung Us را بازی کند. اما آنطور که پیداست این موضوع در حال برطرف شدن است. بازیکنان کنسول‌های محبوب سونی هم اکنون می‌توانند این بازی را بر روی کنسول خود بازی کنند.

شرکت مایکروسافت هم برای اینکه از غافله عقب نماند اعلام کرد که این بازی برای کنسول‌های مایکروسافت نیز آماده است و تا چند وقت دیگر عرضه خواهد شد. در کنار آن شرکت نینتندو نیز اعلام کرد که این بازی در تاریخ دسامبر 2021 برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس خواهد بود.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...