تصاویر جدید، تبلت سامسونگ گلکسی تب اس 7 لایت را در رنگ صورتی نشان می‌دهند

اشتراک گذاری :

انتظار می‌رود سامسونگ تبلت جدید خود با نام گلکسی تب اس 7 لایت را در سه نسخه عرضه کند. نسخه اول که فقط Wi-Fi خواهد بود، با کد SM-T730 همراه است. مدل‌های سلولار شامل مدل ۴جی (SM-T735) و مدل ۵جی (SM-T736B/SM-T746N) می‌شوند. ماه گذشته رندرهای مدل 5G از این تبلت در رنگ مشکی لو رفته،حالا چند عکس جدید منتشر شده که این تبلت را در رنگ صورتی و همراه با قلم S-Pen و کاور Book Cover نشان می‌دهد.

نکته جالب اینکه این رندرها جای دو قلم اس پن را نشان می‌دهند؛ یکی داخل کاور و یکی بیرون و زیر دوربین‌های دوگانه تبلت. همچنین در این تصاویر می‌توان دکمه پاور و دکمه‌های کم و زیاد کردن صدا را هم دید که در سمت راست فریم تبلت حاضر هستند. پورت USB-C و یک بلندگو در بخش پایینی نیز قابل مشاهده هستند. با توجه به اینکه بلندگوی پایینی تکی است، می‌توانیم اینطور برداشت کنیم که یک بلندگو نیز در لبه بالایی تبلت حاضر خواهد بود.

تبلت سامسونگ گلکسی تب اس 7 لایت 5G قرار نیست فقط در رنگ‌های مشکی و صورتی عرضه شود؛ در عکس زیر نیز می‌توان رنگ‌های دیگر کاور این تبلت را مشاهده کرد و می‌توانیم اینطور برداشت کنیم که هر رنگ، با توجه به رنگ خود تبلت ساخته شده است. این یعنی گلکسی تب اس 7 لایت را در رنگ‌های سرمه‌ای، نقره‌ای و خاکستری هم خواهیم دید.

اگرچه خود سامسونگ هنوز هیچ صحبتی از گلکسی تب اس 7 لایت نکرده اما یک منبع لودهنده قابل اطمینان ادعا کرده که این تبلت قرار است با نام گلکسی تب اس 7 پلاس لایت عرضه شود که نام این تبلت را طولانی‌تر از آنچه که بود می‌کند!

هنوز نمی‌دانیم که چقدر عبارت‌های پلاس و لایت می‌توانند به هم مرتبط باشند. شاید پلاس به این معنی است که یک نسخه کوچک‌تر هم از این تبلت در دست توسعه قرار دارد اما اگر این چنین نباشد، وجود عبارت پلاس اصلا ضروری نیست و فقط نام محصول را طولانی‌تر کرده است.

منبع :    gsmarena.com

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...