یوبیسافت بازی رایگان The Division: Heartland را معرفی کرد

اشتراک گذاری :

یوبیسافت به تازگی از نسخه بعدی سری بازی‌های The Division رونمایی کرد. نام این بازی The Division: Heartland خواهد بود و این بازی در دنیای تام کلنسی جریان دارد.

بازی The Division: Heartland توسط استودیو اصلی بازی‌های تام کلنسی، یعنی Red Storm Entertainment ساخته خواهد شد. این بازی جز سری اصلی The Division به حساب نمی‌آید و در سال ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲، برای کنسول‌های پلی استیشن، اکس باکس و پی سی عرضه خواهد شد.

جزئیات دیگری درباره این عنوان توسط یوبیسافت منتشر نشده و هنوز نمی‌دانیم که این بازی رایگان شاهد تغییراتی در گیمپلی خود بوده و یا از فرمول عنوان‌های پیشین این سری استفاده خواهد کرد. به گفته یوبیسافت این یک تجربه کاملا جدید از دنیای این سری بوده و در محیط کاملا تازه‌ای جریان دارد. این استودیو همچنین لینکی برای ثبت نام جهت شانس تجربه زودهنگام این بازی در اختیار کاربران قرار داد.

به نظر می‌رسد که این بازی بخش دیگری از دنیای رو به گسترش The Division باشد. یوبیسافت قصد دارد تا این سری را به شکل بازی، فیلم و کتاب در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد و مدتی پیش نیز خبر ساخت فیلم The Division توسط نتفلیکس با بازی هنرمندانی چون جیک جیلنهال و جسیکا چستین را شنیدیم. رمانی نیز درباره اتفاقات پس از بازی The Division 2 در دست انتشار است.

یوبیسافت بازی‌های دیگر این سری را نیز فراموش نکرده و محتوای الحاقی جدید برای بازی The Division 2 در امسال عرضه خواهد شد. این DLC شامل یک مد کاملا جدید و همچنین روش‌های تازه‌ای برای بالا بردن لول شخصیت است و به گفته یوبیسافت، این آپدیت تمرکز بسیاری بر روی‌ مدیریت شخصیت و بیلد‌های متفاوت دارد. یک بازی موبایل The Division نیز به گفته شایعات در حال تولید است.

منبع :    ign.com

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...