حضور سامسونگ در MWC 2021 تأیید شد – البته به صورت مجازی

اشتراک گذاری :

پس از آنکه سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا در جهان، کنگره جهانی موبایل برگزار نشد، این رویداد بزرگ امسال قرار است که دوباره بازگردد. این نمایشگاه قرار است که بین 28 ژون تا 1 جولای (7 تا 10 تیر) در بارسلون اسپانیا و با حضور 50 هزار بازدیدکننده به صورت حضور برگزار شود. حالا حضور سامسونگ در MWC 2021 تأیید شده است اما  غول کره‌ای گفته است که تنها به صورت مجازی در این رویداد شرکت خواهد کرد.

باوجود آنکه به نظر می‌رسد روند واکسیناسیون در اروپا و اسپانیا به خوبی در حال برگزاری است و تا تیر ماه وضعیت حتی از این هم بهتر خواهد شد، بسیاری از شرکت‌های فعال در حوزه فناوری تصمیم گرفته‌اند تا کارمندان خود را برای رویداد حضوریی MWC به اسپانیا نفرستند. سامسونگ الکترونیکس آخرین شرکتی است که برای ایمنی کارکنان خود چنین تصمیمی گرفته و اعلام کرده که اگر چیزی برای رونمایی در کنگره جهانی موبایل داشته باشند، رونمایی را به صورت مجازی انجام خواهند داد. سامسونگ در بیانیه‌ خود گفته است:

“سلامتی و ایمنی کارکنان، شرکا و مشتریان اولویت شماره یک ماست. بنابراین ما تصمیم گرفتیم تا از نمایشگاه حضوری MWC امسال انصراف دهیم. ما مشتاق به برگزاری رویداد به صورت مجازی و ادامه همکاری با GSMA و شرکای تجاری برای پیشبرد تجربیات جدید گوشی‌های موبایل هستیم.”

GSMA، برگزار کننده کنگره جهانی موبایل برای حضور در نمایشگاه می‌خواهد که تست منفی خود را به  همراه داشته باشند. این افراد در هر سه روز برگزاری نمایشگاه باید تست دهند. با این وجود شرکت‌هایی مانند سامسونگ تصمیم گرفتند با عدم حضور در این رویداد راه‌حل ایمن‌تر را انتخاب کنند.

سونی، نوکیا، گوگل و ایریکسون بزرگترین نام‌هایی هستند که اعلام کردند امسال در MWC حضور نخواهند داشت. در کنار آنها British Telecom، فیسبوک، اوراکل و … نیز از این مراسم انصراف داده‌اند.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...