کلاب هاوس بالأخره به اندروید می آید

اشتراک گذاری :

این برنامه که بیش از یک سال پیش به صورت اختصاصی برای سیستم عامل iOS عرضه شد و دارای شیوه دریافت کاربر از طریق ارسال لینک دعوت بود، در ماه های اولیه شیوع کرونا بسیار موفق ظاهر شد و بیش از 8 میلیون کاربر پیدا کرد.

 

اما پس از آنکه افراد مدت زمان کمتری برای چت های صوتی می گذاشتند و شرکت های بزرگتر آلترناتیوهایی را برای کلاب هاوس تولید می کردند، این شبکه اجتماعی به دنبال راه هایی برای تداوم بخشیدن به موفقیت خودش بود.
    
مهمترین کاری که کلاب هاوس انجام داد، عرضه نسخه اندرویدی به صورت بتا برای ژاپن، برزیل و روسیه بود. این بار خبر رسیده که در روز سه شنبه، 18 می 2021، اولین ورژن پایدار این برنامه منتشر می گردد و سه روز بعد کاربران ساکن در نیجریه و هندوستان می توانند آن را دانلود کنند. سایر افراد در دیگر کشورها هم امکان بارگذاری نسخه اندرویدی این شبکه اجتماعی را تا بعد از ظهر جمعه خواهند داشت.

شاید این زمانبندی عرضه، به عقیده خیلی ها سختگیرانه و قدیمی باشد ولی همچنان برای دارندگان گوشی های اندرویدی یک اتفاق ویژه و خاص به حساب می آید. با این حال، باید به خاطر بسپارید که روش جذب کاربر از طریق ارسال لینک دعوت حداقل تا چند ماه آینده کنار گذاشته نخواهد شد.

با این اوصاف، اگر می خواهید از کلاب هاوس استفاده کنید، باید منتظر ارسال لینک دعوت از سوی کسانی باشید که هم اکنون در این شبکه اجتماعی حضور دارند.

در پایان اشاره کنیم که احتمالاً در ابتدا امکانات نسخه اندرویدی کلاب هاوس همانند امکانات نسخه iOS آن نخواهد بود و محدودتر خواهد بود.

منبع :    phonearena.com

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...