مرورگر Opera GX برای موبایل عرضه شد – سطح جدید وبگردی

یکی از بهترین مرورگرهایی که می‌توانیم به شما پیشنهاد نصب آن را بدهیم، Opera GX نام دارد. این مرورگر با امکانات بسیار زیاد خود می‌تواند تبدیل به یک ایستگاه کامل برای تمام کارهای شما باشد و بدون نیاز به استفاده از نرم افزار دیگری می‌توانید بیشتر کارهای اینترنتی خود را با استفاده از این مرورگر انجام بدهید. مرورگر Opera GX برای موبایل دریچه‌ای جدید به سوی دنیای اینترنتی برای کاربران موبایل باز کرده است.

اپرا قبل از حضور Opera GX یکی از مرورگرهای مناسب برای وبگردی بود اما در سال 2019 تصمیم بر این گرفته شد تا یک مرورگر را به دنیای بازی وارد کنند. از این تصمیم Opera GX به وجود آمد. حال حاضرا بعد از گذشت دو سال این شرکت در غافلگیری نسخه موبایل Opera GX را نیز معرفی کرده است.

البته این مورد را در نظر داشته باشید که این مرورگر برای موبایل هنوز در نسخه بتا قرار دارد و از این لحاظ در صورت مشاهده باگ نباید ایرادی به برنامه گرفت. در این حالت می‌توانید با نصب این برنامه به رفع ایراداتی که در نسخه بتا وجود دارد کمک کنید.

بر اساس گفته‌های اپرا: این مرورگر برای تجربه جدیدی از وبگردی در موبایل عرضه شده است. در این نسخه از مرورگر اپرا برای موبایل شما دکمه‌های مجزایی برای دسترسی به تمام اخبارهای دنیای بازی دارید. در کنار تمام این موارد می‌توانید تمام صفحه‌هایی که در مرورگر نسخه دسکتاپ خود داشتید را به راحتی با موبایل خود همگام سازی کنید تا بدون نیاز به نگرانی از بابت از دست دادن صفحات خود، آن‌ها را به راحتی بر روی موبایل خود نیز داشته باشید.

به گفته تیم توسعه بخش موبایل این مرورگر بر اساس نیازهای گیمرهای حرفه‌ای ساخته شده است و در کنار این مورد طراحی آن الهام گرفته شده از گوشی‌های مخصوص بازی می‌باشد. از خوبی‌های این مرورگر امکان انتخاب تم‌های مختلف از چندین تم آماده آن است.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...