بروزرسانی امنیتی جدید برای گوشی های سری گلکسی اس 21 و گلکسی زد فلیپ 5G منتشر شد

اشتراک گذاری :

همانطور که می‌دانید سال گذشته سامسونگ وعده‌ی افزایش مدت زمان پشتیبانی از محصولات خود را داد و ارسال بروزرسانی‌های نرم افزاری را تا سه سال برای گوشی‌های هوشمند افزایش داد. در این راستا سامسونگ امروز آپدیت پچ امنیتی جدید را برای کاربران گوشی‌های پرچمدار گلکسی اس 21، گلکسی اس 21 پلاس، گلکسی اس 21 اولترا و گوشی تاشوی گلکسی زد فلیپ 5G منتشر کرد.

هر چند هنوز دو روز تا پایان ماه مِی باقی مانده است، اما سامسونگ امروز پچ امنیتی ماه ژوئیه 2021 را برای گوشی‌های Galaxy S21، Galaxy S21+، Galaxy S21 Ultra و Galaxy Z Flip 5G منتشر کرد تا این محصولات به جدیدترین سطح امنیتی سیستم عامل اندروید مجهز شوند.

این بروزرسانی برای گوشی گلکسی زد فلیپ 5G در قالب فریم‌ور نسخه‌ی F707BXXS3DUE1 و در تعدادی از کشورهای اروپایی مانند اتریش، بلغارستان، جمهوری چک، ایتالیا، فرانسه، مجارستان، انگلیس، سوئیس، رمانی، هلند و اسپانیا منتشر شده است.

از سوی دیگر بروزرسانی پچ امنیتی ماه ژوئیه برای گوشی‌های گلکسی اس 21، گلکسی اس 21 پلاس و گلکسی اس 21 اولترا به ترتیب در قالب فریم‌ور نسخه‌‌های G991NKSU3AUE8، G996NKSU3AUE8 و G998NKSU3AUE8 و در کشور کره‌ی جنوبی عرضه شده است.

با توجه به اینکه این بروزرسانی گوشی کاربر را به جدیدترین سطح امنیتی سیستم عامل اندروید مجهز می‌کند، پیشنهاد می‌شود اگر شما هم از کاربران گوشی‌های گلکسی اس 21، گلکسی اس 21 پلاس، گلکسی اس 21 اولترا یا گلکسی زد فلیپ 5G هستید در چند روز آینده با مراجعه به بخش بروزرسانی نرم افزاری (Software Update) موجود در تنظیمات (Settings) گوشی خود برای دریافت این آپدیت به صورت دستی اقدام کنید.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...