تاریخ عرضه بازی Dying Light 2 مشخص شد

اشتراک گذاری :

بازی Dying Light 2 که ادامه عنوان موفق Dying Light که در آن شاهد تلفیق ژانر زامبی و گیمپلی مبنی بر پارکور بودیم به حساب می‌آید، دوران تولید بسیار دشواری را داشته و عرضه آن چندین بار با تاخیر مواجه شد. حالا استودیوی سازنده این بازی یعنی Techland، اعلام کرده این عنوان که Dying Light 2 Stay Human نام دارد در تاریخ ۷ دسامبر (۱۶ آذر) ۲۰۲۱ برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس / اس، ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد شد.

این استودیو تریلر جدیدی را از گیمپلی این عنوان منتشر کرده که بخش بیشتری از داستان بازی را برای پلیر‌ها روایت می‌کند. شخصیت اصلی این عنوان، «ایدن کالدول» نام دارد که یکی از بازمندگان این دنیای آخر زمانی است که قصد یافتن حقایق درباره گذشته خود را دارد. در محیط این بازی سه گروه متفاوت وجود دارند که هر یک در حال مبارزه با دیگری برای کسب قدرت هستند و ایدن می‌تواند تصمیم بگیرد که برای آنها و یا بر ضد آنها کار کند و این تصمیمات در دنیا و داستان بازی تاثیر جدی خواهند داشت. مانند نخستین عنوان، تمرکز زیادی بر روی حضور بیشتر و قدرتمندتر زامبی‌ها در هنگام شب وجود دارد.

این تریلر جدید بخش‌هایی از گیمپلی را مانند حرکت به وسیله پارکور و چرخه روز و شب بازی را نشان می‌دهد. زامبی‌ها در این بازی بیشتر در هنگام شب حرکت می‌کنند و لانه آنها در این زمان خالی است؛ بازیکنان می‌توانند با رفتن به این مکان‌های خطرناک آیتم‌های کمیاب و خوبی را در بازی پیدا کرده و از آنها استفاده کنند.

سیستم مبارزه بازی نیز تغییر کرده و حالا هر بازیکنی می‌توانند طبق روش خود، این بازی را تجربه کند. بازیکنان در Dying Light 2 امکان استفاده از سلاح‌های سرد که تمرکز اصلی این سری هستند، اسلحه‌های گرم کمیاب و همچنین سلاح‌های ساخته شده توسط خودشان را دارند. دنیای این بازی پر از شخصیت‌هایی است که می‌توانید با آنها همکاری کرده و یا بر علیه آنها فعالیت کنید.

نام جدید این عنوان و تاریخ عرضه آن در استریم Dying 2 Know که توسط استودیو سازنده این بازی پخش شد، تایید شدند و این عنوان از حالا برای پیش سفارش نیز در دسترس است. این بازی در سه نسخه استاندارد، Deluxe و Collector’s Edition عرضه خواهد شد که نسخه Collector’s Edition شامل یک مدل از شخصیت بازی، یک چراغ قوه، آرت‌بوک بازی و همچنین قاب فلزی است.

کسانی که Dying Light 2 را پیش سفارش دهند نیز بسته الحاقی Digital Reload Pack را دریافت خواهند کرد که شامل یک لباس، اسلحه و اسکین پاراگلایدر خاص خود خواهد بود.

به گفته سازنده این بازی یعنی تک‌لند، کسانی که نسخه اول را تجربه نکرده‌اند نیز می‌توانند به راحتی Dying Light 2 را بازی کنند و برای درک داستان بازی به مشکل چندانی برنخواهند خورد زیرا شخصیت این نسخه از بازی تغییر کرده است. این استودیو برای کسانی که قصد تجربه نسخه اول این بازی را دارند نیز آن را در باندلی جدید که Platinum Edition‌ نام گرفته عرضه می‌کند که شامل تمامی بسته‌های الحاقی عرضه شده تا به امروز برای این بازی است.

بازی Dying Light 2 برای نخستین بار در مراسم E3 سال ۲۰۱۸ نمایش داده شد ولی متاسفانه تولید آن به مشکلات فراوانی برخورد و پس از چند بار تاخیر، تاریخ عرضه آن به صورت نامشخص در‌آمد. در هنگام معرفی این عنوان، استودیو تک‌لند ادعا می‌کرد که تمام تصمیمات گرفته شده در Dying Light 2، عواقب جدی خواهند داشت و بازیکنان در یک دور بازی کردن تنها می‌توانند ۵۰ درصد از محتوای بازی را تجربه کنند. هنوز مشخص نیست که گذشت زمان تاثیری بر روی گیمپلی این بازی داشته است یا خیر ولی شنیدن اینکه این عنوان بالاخره تاریخ عرضه مشخصی دارد خبری خوشحال کننده است.

منبع :    ign.com

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...