شایعه ای جذاب؛ سامسونگ در حال ساخت دستیار هوشمند سه بعدی

اشتراک گذاری :

شایعات اخیراً منتشر شده در اینترنت دال بر این هستند که سامسونگ دارد یک دستیار هوشمند سه بعدی به نام سام می سازد. یکی از کاربران در توییتر این دستیار دیجیتالی را زیبا توصیف کرده است. سام توسط شرکت Lightfarm طراحی شده که تا کنون تصاویر و رندرهایی را از او منتشر کرده است.

اینکه سامسونگ می خواهد چیز دیگری را به جای بیکسبی بیاورد یا خیر مشخص نیست. آن گونه که یکی از خبرگزاری ها می گوید، شاید Lightfarm سام را برای یکی از شرکت های تبلیغاتی زیرمجموعه سامسونگ طراحی کرده است.

با این حال، کاربری در توییتر این طور نوشت:«« سامسونگ می خواهد یک دستیار هوشمند جدید به نام سام منتشر کند که بسیار زیباست»».

در این بین، Lightfarm با انتشار بیانیه ای گفت:«« در فرآیند انجام کار، تیم ما تمام تلاش خود را برای ساخت اشیاء واقع گرایانه به کار می گیرد به همین دلیل سام ظاهر بسیار جذابی دارد. این دستیار صوتی هوشمند نتیجه همکاری فوق العاده با آژانس Cheil بوده و ما از اینکه توانسته ایم نقشی در این پروژه داشته باشیم، بسیار خرسندیم»».

سامسونگ اولین دستیار دیجیتالی هوشمند خود تحت عنوان S Voice را در تاریخ 30 می 2012 منتشر کرد و نخستین دستگاهی که امکان استفاده از آن را به دست آورد، گلکسی اس 3 بود. نسخه نهایی این دستیار در تاریخ 18 آگوست 2017 معرفی گردید. پیش از آن هم از بیکسبی رونمایی به عمل آمده بود.

اگر سام واقعیت داشته باشد، احتمالاً با گوگل اسیستنت که فعلاً بهترین دستیار دیجیتالی است رقابت خواهد کرد. لازم به ذکر است که الکسا آمازون و سیری اپل نیز به ترتیب در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.

منبع :    phonearena.com

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...