نسخه‌ی موبایل از بازی محبوب Valorant در راه است

اشتراک گذاری :

استودیوی بازی‌سازی Riot Games که به ساخت بازی مطرح League of Legends شناخته می‌شود، اخیراً از ورود جدیدترین بازی خود یعنی Valorant به پلتفرم گوشی خبر داده است.

Anna Donlon، تهیه‌کننده‌ی بازی Valorant اذعان دارد که سعی این مجموعه برای یک سال اول کار خود، کسب اطمینان جامعه‌ی گیمرهای سبک FPS بوده است تا به آن‌ها نشان دهد که Valorant همواره از اصول اساسی بازی‌های رقابتی شوتر پیروی می‌کند.

از دیدن اینکه اجتماع رو به رشد بازیکنان، تلاش‌های ما در Valorant را می‌بینند و قدردان آن هستند بسیار خوشحالیم و به زودی همان تجربه‌ی Valorant رقابتی را به بازیکنان جهانی بیشتری ارائه خواهیم داد.

Valorant  یک بازی تیراندازی تاکتیکی اول شخص است که به صورت رایگان عرضه شده و در حال حاضر به طور انحصاری در رایانه‌های شخصی در دسترس است. از این بازی اغلب با عنوان تلفیق CS: GO و Overwatch یاد می‌شود زیرا مکانیک اصلی خود را از کانتر استرایک بهره گرفته و به مانند اورواچ دارای کاراکترهای مختلف با توانایی و قابلیت‌های متفاوت است.

بازیValorant که حدود یک سال پیش عرضه شد، به سرعت در جامعه‌ی بازی‌های آنلاین رایانه‌ای به محوبیت رسید. این بازی که از توانایی مکانیکی بالایی برخودار است با تکیه بر دو مهارت بازخورد سریع و هدف‌گیری دقیق شناخته می‌شود.

از این رو سوالاتی در مورد چگونگی عملکرد بازی روی پتلتفرم گوشی به دلیل محدودیت‌های کنترلی موجود پرسیده می‌شود که هنوز پاسخی برای آن‌ها در دست نیست.

این بازی حتی در کنسول‌های گیمینگ نیز موجود نیست و همین امر باعث می‌شود تا اینکه چرا آن‌ها مستقیماً به پلتفرم موبایل پرش کرده‌اند جالب تر شود. البته تصور می‌شود که یکی از دلایل عمده‌ی این حرکت، پیروی از مسیر سودآورد خریدهای درون برنامه‌ای (IAP) باشد که تا کنون عناوینی مانند Call of Duty، PUBG و Fortnite سردم‌دار آن بوده‌اند.

Riot Games هنوزهیچ اطلاعات بیشتری در مورد ماهیت بازی و همچنین جدول زمانی مربوط به زمان عرضه آن ارائه نداده است.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...