گلکسی اس 22 نیز از دوربین درون نمایشگر بهره نخواهد برد!

اشتراک گذاری :

در حالی که انتظار می‌رود خانواده گلکسی اس 22 اوایل سال 2022 میلادی معرفی و روانه بازار شوند، لذا کمی زود به نظر می‌رسد که بخواهیم در مورد شایعات و مشخصات آن‌ها حرفی بزنیم. اما امروز وب سایت سم موبایل گزارش داده است که پرچمدار آینده سامسونگ با نام گلکسی اس 22 از دوربین سلفی تعبیه شده درون نمایشگر برخوردار نخواهد بود.

افرادی که در کشور کره جنوبی مشغول فعالیت هستند، به سم موبایل گزارش داده‌اند که سامسونگ قصد دارد تا از تکنولوژی دوربین سلفی تعبیه شده درون نمایشگر برای سری گلکسی اس 22 صرف نظر کند. ظاهرا مسئولان و مهندسان کره‌ای از نتایج تصاویر گرفته شده با دوربین سلفی زیر نمایشگر راضی نبوده و تصمیم دارند تا فعلا از این گزینه صرف نظر کنند. همچنین ظرفیت تولید میلیون‌ها گوشی هوشمند با فناوری یاد شده برای هیچ یک از کارخانه‌های تولید کننده منطقی نبوده و خارج از توانایی آن ها است.

در کنار گزارش یاد شده، یکی دیگر از تحلیل گران مدعی شده است که علیرغم عدم استفاده از این تکنولوژی در خانواده اس 22، سامسونگ قصد دارد تا از فناوری دوربین سلفی داخل نمایشگر در گلکسی زد فولد 3 استفاده کند. اما نمایشگر بیرونی این محصول به همان دوربین سلفی قرار گرفته در یک حفره دایره‌ای شکل مجهز باقی خواهد ماند.

سایر شایعات و اخبار درز پیدا کرده در مورد گلکسی اس 22 حاکی از آن است که این محصولات به دوربین پریسکوپ بهبود یافته (برای نسخه الترا) دوربین اصلی بزرگ‌تر و سیستم لرزشگیر سنسور شیفت مجهز خواهد بود. همچنین پردازنده نسل بعد سامسونگ (احتمالا اگزینوس 2200) از پردازنده گرافیکی AMD بهره خواهد برد که به این ترتیب سرعت و کیفیت رندر تصاویر به طرز محسوسی بالاتر خواهد رفت. پیش بینی می‌شود که این تراشه روی محصولاتی که خارج از کشور آمریکا و کره جنوبی عرضه می‌شوند، قرار گیرد.

منبع :    phonearena.com

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...