پهپاد حرفه ای سونی با نام Airpeak S1 و قیمت 9 هزار دلار معرفی شد

سونی که تولیدکننده رنج متنوعی از وسایل الکترونیکی است، حالا وارد حوزه پرنده‌های الکترونیکی شده است. پهپادها به عنوان گجت‌های نو ظهور بسیار جذابند و بازار اختصاصی خود را دارند. پهپاد حرفه‌ای سونی با نام Airpeak S1 کوچک‌ترین پهپادی محسوب می‌شود که به یک دوربین بدون آینه فول فریم با لنز قابل تعویض مجهز شده است. اما با توجه به قیمت بسیار بالا، این محصول صرفا مناسب کاربران حرفه‌ای، فیلم سازان و تولیدکنندگان محتوا است.

معرفی Airpeak S1 – پهپاد حرفه ای سونی

Airpeak S1 اولین عضو از سری پهپادهای Airpeak کمپانی ژاپنی سونی است که اولین بار در CES 2021 تبلیغ شد و حالا به طور رسمی معرفی شده است. زمان پرواز این پهپاد به تنهایی 22 دقیقه ذکر شده اما این زمان در زمان نصب دوربین با اندازه مناسب به حدودا 12 دقیقه کاهش می‌یابد. سونی این پهپاد را به تجهیزات فرود جمع شوند مجهز کرده تا در زمان عکاسی، مزاحمت ایجاد نشود. ملخ این پهپاد قابل جداسازی است، به همین تعویض یا جابجایی آن کار ساده ایست.

سرعت پهپاد حرفه‌ای سونی نیز قابل توجه است. طبق گفته سونی، شتاب این پهپاد برای رسیدن به سرعت از صفر تا 49.7 مایل بر ساعت (80 کیلومتر بر ساعت) فقط به 3.5 ثانیه زمان نیاز دارد و حداکثر سرعت آن در هر دو حالت با و بدون دوربین به تقریبا 90 کیلومتر بر ساعت می‌رسد. Airpeak S1 در زمان وزش باد با حداکثر سرعت 72 کیلومتر بر ساعت پایدار است. همچنین این پهپاد با یک سری از دوربین‌ها و لنزهای سونی سازگاری دارد.

سونی عرضه این پهپاد را از سپتامبر 2021 با قیمت 9 هزار دلار آغاز می‌کند. این قیمت فقط برای خود پهپاد پرداخته می‌شود و کاربر لازم است تجهیزات عکاسی خود را جداگانه تهیه کند. باندل این پهپاد، شامل خود پهپاد، چهار پروانه، یک کنترل از راه دور و دو باتری و یک شارژر می‌شود و لوازم‌های جانبی اضافه با قیمتی که هنوز اعلام نشده توسط سونی به فروش می‌رسد.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...