منتظر گوشی تاشو آنر باشید؛ Honor Magic Fold رقیبی برای سامسونگ

ظاهراً شرکت آنر (Honor) در حال آماده شدن برای پیوستن به لیست رو به رشد تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند با نمایشگر تاشو است. سامسونگ، گوگل و اوپو از برندهای پیشرو در این بخش از بازار هستند و نشانه‌هایی وجود دارد که نشان می دهد Honor نیز قرار است از گوشی هوشمند با صفحه نمایش تاشو خود رونمایی کند.

طبق گزارش‌های منتشر شده از مجموعه‌ی مشاوران زنجیره‌ی تأمین نمایشگر (DSCC)، آنر قصد دارد از اولین گوشی هوشمند تاشو خود در سال 2022 رونمایی کند. این گزارش نشان می‌دهد که گوشی Magic Fold آنر می‌تواند با برخی از گوشی‌های تاشو که قبلاً برای رونمایی در اواخر سال جاری مشخص شده‌اند رقابت کند. سامسونگ احتمالاً تا اوت 2021 (مراد 1400) دو گوشی هوشمند تاشو جدید را عرضه کند.

Honor از وضعیت فعلی خود به عنوان یک شرکت مستقل از هواوی نهایت استفاده را می‌کند زیرا این بدان معنی است که می‌تواند از طریق تأمین کنندگان مختلف، بدون محدودیت به فناوری نمایشگر تاشو دسترسی پیدا کند. Visionox  وBOE  به عنوان تامین کنندگان احتمالی نمایشگر تاشو این گوشی شناخته می‌شوند.

هنوز اطلاعات زیادی در موردHonor Magic Fold  در دست نیست. همچنین آنر هنوز در مورد یک گوشی هوشمند تاشو قریب الوقوع اظهارات رسمی نداشته است. در واقع بسیاری از اخبار همچنان حدس و گمان هستند و این شامل نام پیش بینی شده برای این گوشی یعنی همان Honor Magic Fold است. با این وجود انتظار می‌رود شایعات گفته شده  تا به اینجا معتبر و صحیح باشند

آنر در پی فروخته شدن خود توسط Huawei در سال 2020، همچنان به شکوفایی خود ادامه داده است. این شرکت امیدوار است با ورود به بازار نمایشگرهای تاشو که سامسونگ به خوبی بر ان مسلط شده است، حرفی برای گفتن داشته باشد.

با توجه به تعداد اختراعات ثبت شده‌ی قبلی، مشخص است که سامسونگ در حال توسعه چندین فناوری نمایشگر تاشو است. Samsung Display اخیراً برخی از تصاویر نمایشگرهای تاشو خود را ارائه داده است.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...