منتظر کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ در سال 2021 باشید

اشتراک گذاری :

به نظر می رسد سامسونگ پس از وقفه‌ای یک ساله بدلیل ویروس کرونا در سال 2020، قرار است در سال 2021 میزبان کنفرانس توسعه دهندگان خود باشد. این رویداد برخلاف کنفرانس‌های ویژه‌ی آنلاینی که اخیراً از گوگل و اپل مشاهده کردیم ممکن است جضوری باشد.

کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ که معمولاً با نام SDC شناخته می‌شود ، از سال 2013 آغاز به کار کرده است و معمولاً نمایشگاهی است که سامسونگ از آخرین پیشرفت‌های خود در زمینه‌ی توسعه‌ی نرم افزار و همچنین اخبار مربوط به اینترنت اشیا و هوش مصنوعی خبر می‌دهد. این گردهمایی معمولاً در سیلیکون ولی کالیفرنیا برگزار می‌شود؛ جایی که کانون جهانی برای شرکت های با ارزش حوزه‌ی IT است.

از نظر تئوری ممکن است نگاهی اجمالی به رابط کاربری One UI 4.0 آینده بیندازیم که مبتنی بر بروزرسانی نرم افزاری اندروید 12 خواهد بود؛ نسخه‌ای که به شما یک بازنگری بصری، بسیاری از ویژگی‌های جدید، ویجت‌‌های جدیداً طراحی شده و سایر پیشرفت‌ها را ارائه می‌دهد.

پیش‌تر شایعاتی منتشر شده است که ظاهراً بروزرسانی نرم افزاری بعدی را در اواخر سال آینده در خانواده‌ی پرچم دار سامسونگ Galaxy S22  مشاهده می‌کنیم، اما هنوز برای تأیید این موارد زود است. همچنین هنوز نمی‌توان گفت که کدام ویژگی‌های Android خام  در One UI سامسونگ قابل استفاده خواهند بود.

همچنین احتمال می‌رود شاهد اطلاعات بیشتری در مورد همکاری سامسونگ و گوگل در قسمت نرم افزار باشیم خصوصاً این که اخیراً سیستم عامل ساعت هوشمند Wear را با الهام گرفتن از Tizen طراحی کرده و یک باگ آزاردهنده از Android Auto را بر طرف کرده‌اند.

این گزارش که مستقیماً توسط KoreaHerald منتشر شده است ادعا می‌کند اجلاس توسعه دهندگان سامسونگ احتمالاً در ماه اکتبر یا نوامبر سال جاری برگزار می شود.

 

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...