کارت‌های گرافیک خود را با EK Lignum چوبی کنید؛ اما با قیمتی بالا!

اشتراک گذاری :

نظرتان راجع به یک کارت گرافیک چوبی آن هم با تراشه‌های قدرتمند GeForce RTX 30 چیست؟ کمپانی نام آشنای EK به تازگی محصولی را معرفی کرده است که کارت‌های گرافیک چوبی را به سیستم‌های شما آورده و یک تفاوت بزرگ را با دیگر محصولات در بازار ایجاد کرده است. در ادامه با EK Lignum به همراه خنک کننده‌های مایع آشنا شوید.

بسیاری از بلاک و خنک کننده‌های مایع دارای پوشش شفاف با ترکیب اکرلیک هستند. در کنار آنها نور LED RGB نیز نمای نهایی را جذاب‌تر کرده اما باید اعتراف کرد که این طراحی بسیار تکراری شده است. در همین راستا شرکت EK دست به کار شده و حالا بلاک خنک کننده مایع EK Lignum را برای کارت‌های گرافیک GeForce RTX 30 معرفی کرد.

بلاک‌های خنک کننده EK Lignum از چوب‌های طبیعی ساخته شده‌اند؛ با این وجود نباید نگران خرابی چوب‌ها باشید چراکه چوب‌ها با بخش مایع ارتباط نداشته و از یکدیگر جدا شده‌اند. EK تأیید کرده است که نباید نگران باد کردن و یا خرابی چوب‌های خنک کننده EK Lignum باشید. EK Lignumها دارای یک ورودی و خروجی به منظور ارتباط با رادیاتورها بوده و اتصالات 12 میلی متری بهره می‌برند.

این خنک کننده با کارت‌های گرافیک RTX 3080 و RTX 3090 سازگار بوده و EK اعتقاد دارد که مشابه آنها در سراسر جهان وجود ندارد. اگرچه نمی‌توان منکر جذابیت خنک کننده‌های EK Lignum شد، اما بد نیست بدانید که این خانواده با قیمت بالایی به فروش می‌رسند. برای خرید هر یک آنها نیازمند پرداخت 350 یورو هستید! در نتیجه با یک خرید گران قیمت برای بلاک خنک کننده مایع روبرو هستیم.

خنک کننده‌های متفاوت و زیبای EK-Quantum Vector RTX 3080/3090 Lignum Edition از سپتامبر سال 2021 وارد بازارهای جهانی خواهند شد.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...