حل مشکلات رایانه های گیمینگ با این آپدیت تجمعی

ایکروسافت در ماه آوریل آپدیت های تجمعی KB5000842 و KB5001330 را منتشر کرد اما گیمرها خیلی سریع متوجه شدند با نصب این به روزرسانی ها عملکرد رایانه شان مختل شده و فریم ریت بازی ها کاهش یافته است. مشکل به حدی بود که حتی Nvidia هم آن را تأیید کرد و گفت:«« اگر عملکرد رایانه شما هنگام اجرای بازی ها افت کرده، لغو نصب آپدیت KB5000842 مشکل را حل خواهد کرد»».

مایکروسافت نیز این مشکل را تأیید کرد و گفت:«« تعدادی از کاربران گزارش افت عملکرد رایانه ها پس از نصب آپدیت KB5000842 را داده اند. اکثر افرادی که از آن تأثیر پذیرفته اند بازی ها را به صورت تمام صفحه و یا در پنجره های بدون مرز اجرا می کنند و از دو یا چند مانیتور بهره می برند»».

یکی از ترفندها لغو نصب این آپدیت ها بود اما با جدیدترین به روزرسانی منتشر شده برای آزمایش کنندگان کانال های بتا و پیش نمایش، مایکروسافت این مشکل را حل کرده است.

در تغییراتی که با آپدیت KB5003690 اعمال می شوند این گونه گفته شده است:«« حل مشکلی که پس از نصب آپدیت KB5000842 یا جدیدتر، عملکرد برخی از رایانه ها هنگام اجرای بازی ها با افت روبه رو می شد. این به روزرسانی همچنین، مشکل تار شدگی متون در ویجت News and Interests را نیز حل خواهد کرد»».

در پایان اشاره کنیم که این آپدیت احتمالاً در دومین سه شنبه ماه آتی میلادی به دست همه کاربران خواهد رسید.

منبع :    mspoweruser.com

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...