ایسوس نمایشگر حرفه ای ROG Strix XG43UQ Xbox Edition را معرفی کرد؛ بهینه  شده برای ایکس باکس

 ایسوس امروز از نمایشگری جدید با عنوان ROG Strix XG43UQ Xbox Edition رونمایی کرد. این شرکت پیش از این نمایشگری با همین عنوان معرفی کرده بود اما به نظر می رسد این محصول جدید به صورت ویژه برای استفاده در کنار کنسول های بازی Xbox Series X و Xbox Series S مایکروسافت بهینه سازی شده  است. در ادامه با معرفی کامل این نمایشگر قدرتمند همراه باشید.

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی ایسوس، نمایشگر XG43UQ Xbox Edition دارای یک پنل 43 اینچی با وضوح 4K یا 3840 در 2160 پیکسلی است و می تواند در بهترین حالت نرخ بروزرسانی 144 هرتزی را فراهم آورد. ایسوس اعلام کرده است که ویژگی ها و قابلیت های این نمایشگر به گونه ای تعیین و تنظیم شده است که بهترین سازگاری را با دو کنسول نسل جدید مایکروسافت یعنی Xbox Series S و Xbox Series X فراهم آورد.

بدنه نمایشگر XG43UQ Xbox Edition در رنگ سفید طراحی شده و به همین دلیل می توان آن را از نظر طراحی خاص و ویژه برشمرد. در سمت راست پنل پشتی این نمایشگر می توان لوگوی برند ROG را مشاهده کرد. سمت چپ این پنل نیز توسط پورت های ارتباطی این نمایشگر پوشانده شده است. تنها حاشیه های اطراف پنل نمایش و همچنین پایه این نمایشگر در رنگ مشکی طراحی شده اند.

ایسوس اعلام کرده که برای این نمایشگر یک پروژکتور نیز در نظر گرفته است. این پروژکتور به گونه ای طراحی شده است که لوگوی ROG را در رنگ قرمز بر روی میز روبروی خود به نمایش درآورد. در کنار این قابلیت ها نمایشگر XG43UQ Xbox Edition دارای درگاه ارتباطی HDMI 2.1 و همچنین فناوری AMD FreeSync Premium Pro نیز هست و به همین دلیل می توان سازگاری کامل آن با کنسول های جدید مایکروسافت را انتظار داشت.

ایسوس همچنین برای این نمایشگر یک مد کاری با عنوان Xbox را در نظر گرفته که در صورت فعال شدن، دسترسی به بهترین رنگ ها، میزان کنتراست و همچنین میزان روشنایی را در هنگام اتصال به دو کنسول Xbox Series S و Xbox Series X تضمین می کند.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...