عذرخواهی Micro Center بابت نظر توهین آمیز در مورد گرافیک‌های AMD

اشتراک گذاری :

خرده فروشی بزرگ امریکایی در پستی با هدف راهنمایی کاربران برای خرید کارت گرافیک، محصولات AMD را نیازمند اصلاح و نگهداری برای کارکرد منظم و عادی عنوان کرده در حالی که در ستایش از محصولات انویدیا، آنها را کاملا آماده به کار معرفی کرده است. مسلما چنین نظری غیر حرفه‌ای و به دور از شان یک فروشگاه معتبر و بزرگ است. میکرو سنتر که متوجه نظر اشتباه خود شده، بابت نظر توهین آمیز در مورد گرافیک‌های AMD عذرخواهی کرده است.

اگر چه کاملا طبیعیست که یک فروشگاه نظری جانب دارانه در مورد هر نوع محصولی، اعم از محصولات سخت افزاری و کامپیوتری ارائه دهد اما مسئله اینجاست که میکرو سنتر صرفا محصولات انویدیا را پیشنهاد نداده است. این خرده فروشی ضمن اینکه کارت گرافیک‌های انویدیا را به AMD ترجیح داده، اقدام به ارائه اطلاعاتی نادرست راجع به کارت گرافیک‌های AMD کرده است. Micro Center در پست خود این چنین نوشته است:

معمولا گرافیک‌های AMD مقرون به صرفه‌تر هستند اما برای کارکرد صحیح، به رسیدگی منظم یا اصلاح نیاز دارند. اما کارت گرافیک‌های انویدیا عملکردی مانند کنسول‌های بازی دارند بدین صورت که کافیست آنها را نصب و شروع به بازی کنید. راحتی در استفاده و پایداری گرافیک‌های انویدیا این محصولات را به محبوب‌ترین گرافیک ها بین گیمرها و استریمرها بدل کرده است. همچنین کارت‌های انویدیا از DLSS و ری تریسینگ پشتیبانی می‌کنند که با همکاری یکدیگر، بالاترین سطح گرافیکی را بدون آنکه تاثیر منفی بر روی فریم‌ریت داشته باشند ارائه می‌دهند.

میکرو سنتر و نظر توهین آمیز در مورد گرافیک‌های AMD

حقیقت مسئله این است که کارت گرافیک‌های AMD نیز از نظر راحتی استفاده مثل نمونه‌های انویدیا هستند. گرافیک‌های هر دو کمپانی نیاز به نصب درایورهای مختص خود دارند و سرویس (تمیزکاری) سالیانه و یا دو سال یک بار برای محصولات هر دو کمپانی پیشنهاد می‌شود.  اما در هر صورت بعد از نصب هر دو کارت گرافیک بر روی سیستم و نصب درایور، فرقی نمی‌کند گرافیک انویدیا باشد یا AMD، می‌توانید مشغول بازی شوید. AMD هم از ویژگی‌های مشابه DLSS یا Ray Tracing پشتیبانی می‌کند.

مدیرعامل Micro Center در بیانیه عذرخواهی خود به فناوری AMD FidelityFX Super Resolution برای بهره‌مندی از حداکثر کیفیت گرافیکی و همچنین نصب ساده کارت‌های AMD اشاره کرده است. به طور کلی آشکار است که پست اخیر میکرو سنتر توسط یک فن بوی انویدیا که البته تخصصی هم در کار خود نوشته، از همین رو این خرده فروشی قول داده نظارت بهتری روی پست‌هایی که منتشر می‌کند داشته باشد.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...