آیفون 13 پرو به دوربین فوق عریض با فوکوس خودکار مجهز می‌شود

مینگ چی کو تحلیلگر ارشد مسائل اپل به تازگی یادداشتی در مورد آیفون‌های جدید اپل منتشر کرده و گفته آیفون 13 پرو و 13 پرو مکس در مقایسه با مدل‌های فعلی از یک دوربین فوق عریض ارتقا یافته با فوکوس خودکار بهره می‌برد.

تاکنون شایعات مختلفی درباره آیفون‌های جدید اپل منتشر شده است و اگر همه چیز درست پیش برود باید در شهریور ماه منتظر نسل بعدی گوشی‌های اپل باشیم. در سری آیفون 12 از لنز اولتراواید با فوکوس ثابت استفاده شده است.

حالا بر اساس باور مینگ چی کو در مدل‌های رده بالا مانند آیفون 13 پرو و 13 پرو مکس دوربین فوق عریض می‌تواند به کمک لنز جدید که فوکوس خودکار هم دارد عکس‌هایی واضح‌تر و شارپ‌تری ثبت کند. البته کو قبلا هم اعلام کرده بود در نسل بعدی آیفون‌ها شاهد بهبودهایی در زمینه دوربین خواهیم بود.

این تحلیلگر همچنین در رابطه با آیفون‌های نسل بعدی مطالبی را منتشر کرده و گفته اگرچه تاکنون تمامی آیفون‌ها از دوربین و لنز اولتراواید یکسان بهره می‌بردند اما این ارتقای دوربین فوق عریض در آیفون 13 فقط محدود به مدل‌های پرو است.

ولی سال آینده میلادی شاهد عرضه این قابلیت برای دو مدل آیفون ارزان‌تر هم خواهیم بود به‌طوری‌که هر چهار مدل از دوربین فوق عریض با فوکوس خودکار بهره می‌برند. همچنین پیش از این شایعاتی در مورد ظرفیت باتری‌های آیفون 13 منتشر شده بود.

بر این اساس ظرفیت باتری آیفون 13 مینی با افزایشی 8 درصدی از 2227 میلی‌آمپر ساعت به 2406 میلی‌آمپر ساعت می‌رسد. همچنین ظرفیت باتری آیفون 13 و 13 پرو افزایش 9.9 درصدی را تجربه کرده و از 2815 به 3095  میلی‌آمپر ساعت خواهد رسید.

اما بیشترین تغییر مربوط به آیفون 13 پرومکس است که با افزایش 18 درصدی از 3687 به 4352 میلی‌آمپر ساعت افزایش می‌یابد. البته این اولین بار نیست که شایعاتی پیرامون افزایش ظرفیت باتری آیفون 13 منتشر می‌شود.

هرچه به زمان رونمایی از نسل بعدی گوشی‌های محبوب آیفون نزدیک می‌شویم بازار شایعات پیرامون آنها داغ‌تر می‌شود. بنابراین باید منتظر ماند و دید تا در آینده اطلاعات موثقی در مورد این گوشی‌های محبوب اپل منتشر شود.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...