ایجاد 2 گیگابایت حافظه رم مجازی در گوشی ردمی نوت 10 پرو شیائومی

اشتراک گذاری :

احتمالاً می دانید شمار زیادی از سازندگان گوشی‌های موبایل روش‌هایی برای افزایش حجم حافظه رم در گوشی‌های ارزان قیمت معرفی کرده‌اند تا عملکرد بهتر در اجرای برنامه‌ها و بازی‌ها داشته باشند. این روش‌ها همگی بخشی از حافظه داخلی یا ذخیره سازی را به حافظه رم مجازی اختصاص می‌دهند. خبر خوب اینکه دارندگان گوشی ردمی نوت 10 پرو شیائومی هم می‌توانند از 2 گیگابایت حافظه رم مجازی برخوردار شوند.

در روش‌های افزایش حجم حافظه رم از طریق تخصیص بخشی از حافظه داخلی به حافظه رم مجازی، فضای بیشتری برای کش کردن فایل‌ها و برنامه‌ها فراهم می‌شود تا از این طریق سریع‌تر اجرا و بارگذاری شوند. خوشبختانه شیائومی هم چنین قابلیتی را برای گوشی‌های خود ارائه می‌کند.

اخیراً یک آپدیت OTA برای گوشی Redmi Note 10 Pro 5G شیائومی منتشر شده است که امکان ایجاد 2 گیگابایت حافظه رم مجازی را می‌دهد. این کار از حجم حافظه داخلی می‌کاهد و بر حجم حافظه رم می‌افزاید. به این ترتیب می‌توان حجم حافظه رم گوشی‌های ردمی نوت 10 پرو دارای 6 و 8 گیگابایت حافظه رم را به ترتیب به 8 یا 10 گیگابایت حافظه رم افزایش داد.

در حال حاضر این آپدیت تنها برای کاربران چینی ارائه شده است اما انتظار می‌رود به زودی در اختیار کلیه دارندگان گوشی ردمی نوت 10 پرو قرار بگیرد. این قابلیت تنها به ردمی نوت 10 پرو محدود نمی شود و در آینده شاهد ارائه قابلیت ایجاد حافظه رم مجازی برای گوشی های بیشتری خواهیم بود.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...