عرضه بازی Rainbow Six Extraction تا سال 2022 به تأخیر خورد

یوبیسافت دو بازی بزرگ خود را که قرار بود در ماه سپتامبر منتشر شوند را به تأخیر انداخت. خبر تأخیر در عرضه بازی Rainbow Six Extraction و Riders Republic روز جمعه در پست‌های جداگانه‌ای توسط یوبیسافت اعلام شد.

زمان جدید عرضه بازی Rainbow Six Extraction

پیش از این قرار بود که بازی جدید رینبو در تاریخ 16 سپتامبر (25 شهریور) عرضه شود. اما حالا شرکت سازنده این بازی اعلام کرده است که Extraction را ژانویه سال آینده میلادی، یعنی اواخر دی یا اوایل بهمن راهی بازار خواهد کرد. در همین حال، دیگر عنوان مهم این شرکت، Riders Republic هم که قرار بود 2 سپتامبر (18 شهریور) عرضه شود، حالا اعلام شده که در تاریخ 28 اکتبر (6 آبان) در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت.

با توجه به محبوبیتی که بازی Rainbow Six Siege در میان کاربران دارد، طبیعتا خبر تأخیر طولانی مدت نسخه جدید این بازی، یعنی Extraction اهمیت بالاتری دارد. یوبیسافت در جریان این اطلاع‌رسانی گفته است:

“هدف ما اینست که بازی Rainbow Six Extraction تجریه کاملی از سطح یک بازی AAA را ارائه کند و تصورات درخصوص بازی‌های Co-op را تغییر دهد. ما از این فرصت و زمان بیشتر نهایت استفاده را خواهیم کرد تا در ژانویه 2022 این بازی را آنگونه که شایسته هست، ارائه کنیم. ما مطمئن هستیم که Rainbow Six Extraction یک تجربه همه‌جانبه و هیجان انگیز برای شما ایجاد خواهد کرد، تجربه‌ای که مشتاق به آن خواهید بود.”

اظهارات یوبیسافت در خصوص بازی Riders Republic نیز مشابه دلایل تأخیر نسخه جدید رینبو بود. این شرکت اعلام کرده است که برای ارائه تجربه بهتر بازی به زمان بیشتری نیاز دارد. البته کماکان قرار است که پیش از عرضه رسمی، پلیرها همچنان شانس دسترسی به نسخه آزمایشی بازی را داشته باشند. یوبیسافت قصد دارد تا با گنجاندن بازخورد کاربران در بازی، تا حد ممکن از بروز مشکل و باگ در نسخه نهایی جلوگیری کند.

این اولین باری نیست که دو عنوان مذکور با تأخیر همراه هستند. Extraction (البته نه با این نام) اولین بار در 2019 رونمایی شد و قرار بر این بود که در سال 2021 عرضه شود. اما حالا می‌بینیم که عرضه آن حداقل تا اوایل 2022 به تأخیر خورده است. Riders Republic هم که قرار بود در فوریه 2020 عرضه شود، بیش از یک سال است که با تأخیر همراه شده.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...