راه‌اندازی سرویس استریم بازی نتفلیکس با همکاری سونی؛ استریم بازی‌های جذاب پلی‌استیشن

مدتی است نتفلیکس به دنبال ارائه نوعی سرویس استریم بازی ویدیویی بوده که با توجه به سلطه این شرکت بر حوزه سرگرمی‌های بصری امری اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد. در همین راستا گزارشاتی منتشر شده که نشان می‌دهد نتفلیکس و سونی برای ارائه سرویس استریم بازی به توافق رسیده‌اند.

بر اساس شایعات منتشر شده در مورد همکاری نتفلیکس و سونی به نظر می‌آید سرویس بازی نتفلیکس می‌تواند با همکاری این شرکت با برند پلی استیشن سونی انجام شود. در همین راستا برخی کاربران نشانه‌هایی یافته‌اند که می‌تواند مهر تاییدی بر این شایعه باشد.

برخی کاربران چندین نمونه از شواهد مورد ادعای خود را در اپلیکیشن iOS نتفلیکس پیدا کرده‌اند که به یک بازی اشاره می‌کند و در آن حرف معروف N مرتبط با Netflix در کنار کلمه Game قرار گرفته است. همچنین یک نماد باله کوسه هم مشاهده شده که احتمالاً به کد رمز این سرویس یعنی «کوسه» اشاره می‌کند.

از همه جالب‌تر اینکه تصویری از دو کنترلر DualSense پلی‌استیشن در کنار جلد بازی انحصاری پلی‌استیشن در سال گذشته یعنی Ghost of Tsushima در این نرم‌افزار یافت شده است.

البته ناگفته نماند که مشاهده چنین اطلاعاتی به معنی مشارکت مستقیم سونی و نتفلیکس بر روی نوعی سرویس بازی نیست. همچنین این واقعیت که سونی در رقابت با سرویس‌های استریم بازی مانند گوگل استادیا و ایکس باکس گیم پس عقب افتاده قابل انکار نیست.

همین امر می‌تواند این شرکت ژاپنی را برای همکاری با یک پلتفرم مطرح در دنیای استریم مجاب کرده و این شایعه که ژاپنی‌ها در حال همکاری با نتفلیکس برای ارائه‌ هر چه بهتر یک سرویس استریم بازی را قوت ببخشد.

البته باید گفت در رابطه با این موضوع حدس‌ و گمان‌های فراوانی وجود دارد اما به‌هیچ وجه دور از ذهن نیست که بزرگترین پلتفرم پخش رسانه بتواند با یکی از بزرگترین نام‌ها در صنعت بازی مشارکت کند.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...