تاریخ معرفی Huawei P50 احتمالا ۷ مردادماه امسال خواهد بود

اشتراک گذاری :

طبق جدیدترین شنیده ها، تاریخ معرفی Huawei P50 احتمالا ۷ مردادماه امسال خواهد بود. شرکت چینی هواوی قصد دارد به زودی از جدیدترین پرچمدار خود رونمایی کند. اما از سویی با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند. یکی از این مسائل محدود بودن موجودی تراشه این شرکت برای گوشی‌های هوشمند خود است. از سوی دیگر اما تحریم‌ بیشتر و فشارهای مضائف نیز بر این شرکت وارد شده است.

تاریخ معرفی Huawei P50

بنابر اخبار و اطلاعات منتشر شده توسط gsmarena، گفته شده است که نسخه اصلی Huawei P50 به زودی و در تاریخ ۷ مرداد ماه امسال معرفی خواهد شد. همچنین در ادامه آمده است که این گوشی هوشمند اولین دستگاه 4G مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸۸۸ است. همانطور که پیش از این در ترنجی خواندید، تاریخ معرفی هواوی P50 شاید به ۷ مرداد ۱۴۰۰ منتقل شده باشد.

تا این لحظه اطلاعات خاصی از Huawei P50 Pro در دسترس نیست. اما بنابر اخبار و شایعات منتشر شده این گوشی ابتدا با چیپست Kirin 9000 خواهد آمد. پس از آن نیز در آذرماه امسال به دلیل کمبود تراشه، با چیپست اسنپدراگون ۸۸۸ عرضه خواهد شد. پیش از این در ترنجی نیز گفتیم که موجودی تراشه Kirin 9000 محدود است؛ اما P50 Pro به آن مجهز می‌شود. همچنین این مسئله نیز گفته شد که هواوی P50 مدل 4G در زمان تعیین شده می‌آید؛ اما مدل 5G دیرتر از آن عرضه خواهد شد. در هر صورت این شرکت با مشکلات بسیار زیادی روبرو است. شاید هم نتواند به این سادگی از پس آن بر آید.

منبع :    gsmarena.com

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...