تماشا کنید: نسخه بازسازی شده از بازی Dead Space معرفی شد؛ بازگشت با یک گیم پلی جدید

اشتراک گذاری :

پس از انتشار خبرها و گمانه  زنی های مختلف در مورد انتشار نسخه ای جدید از بازی Dead Space، شرکت EA شب گذشته در حاشیه کنفرانس EA Play 2021 خود، این بازی را به صورت رسمی معرفی کرد. این بازی جدید قرار است یک بازسازی کامل از Dead Space باشد که EA با انتشار تریلری کوتاه از آن رونمایی کرد. جزییات بیشتر از این بازی جدید را در زیر بخوانید.

شرکت EA شب گذشته با برگزاری یک رویداد زنده از بازی های جدید خود رونمایی کرد. یکی از مهم ترین بازی های معرفی شده در این رویداد، نسخه بازسازی شده از بازی Dead Space بود که قرار است همچنان به عنوان یک بازی سرآمد در ژانر ترسناک در اختیار علاقه مندان قرار بگیرد. بنا به گفته شرکت EA، این بازی قرار است هم برای کنسول های نسل جدید مایکروسافت و سونی و هم برای سیستم های خانگی منتشر شود.

EA همچنین شب گذشته اعلام کرد که استودیو EA Motive قرار است وظیفه تولید این نسخه جدید از بازی Dead Space را برعهده داشته باشد. این استودیو در گذشته بازی های مهمی همچون Star Wars: Squadrons و Battlefront II را تولید کرده است. تیزر کوتاهی که از سوی شرکت سازنده این بازی منتشر شده همچنان محیط آشنای نسخه قبلی را به نمایش می گذارد و فضای یک ایستگاه فضایی را در حالی نشان می دهد که توسط موجوداتی با نام Necromorphs اشغال شده اند.

خبر خوب آن است که بازسازی بازی Dead Space قرار است با استفاده از موتور Frostbite Engine صورت بگیرد که در گذشته از سوی EA برای ساخت بازی های Battlefield و Star Wars Battlefront مورد استفاده قرار گرفته است. EA شب گذشته اعلام کرد که در نسخه بازسازی شده المان های گیم پلی ارتقا پیدا می کند اما همچنان اصول و قواعد موجود در نسخه قبل دست نخورده باقی خواهد ماند. در تیزر منتشر شده از سوی EA، می توان چند نشانه از نسخه قبلی از این بازی را هم در محیط اطراف مشاهده کرد.

نسخه اصلی از بازی Dead Space، چیزی در حدود 13 سال پیش و در سال 2008 منتشر شد و بسیاری تاثیر آن بر روی بازی های سبک ترسناک و Survival را بسیار عمیق دانستند. گیمرها در این بازی در نقش مهندسی با عنوان Isaac Clarke ظاهر می شوند که به صورت ناخواسته در جریان حمله موجوداتی با عنوان Necromorphs به خدمه یک ایستگاه فضایی قرار می گیرد.

پس از موفقیت نسخه اول از این بازی، در سال های بعد دو نسخه دیگر از آن نیز تولید و منتشر شد تا جایی که در سال 2013 شاهد تولید و انتشار بازی Dead Space 3 بودیم. اکنون پس از سال ها سکوت، قرار است نسخه بازسازی شده از نسخه اول در اختیار کاربران کنسول های PS5 و Xbox Series X/S و همچنین سیستم های خانگی قرار بگیرد. علاوه بر گیم پلی، قرار است در این نسخه داستان اصلی، شخصیت ها و مکانیک بازی نیز دستخوش تغییرات گسترده ای شوند تا شاهد ارتقا عملکرد گرافیکی و ظاهری بازی نیز باشیم. EA هنوز زمان انتشار این بازی را اعلام نکرده اما قصد دارد در آینده جزییات کامل تری را در مورد آن منتشر کند.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...