بازار گوشی‌های هوشمند روسیه در دست شیائومی

شیائومی از چند سال گذشته حضور خود را در خارج از چین افزایش داده است. این شرکت با حفظ موقعیت خود در هند، کسب مقام اول در بازارهای دیگر را نیز به افتخارات خود اضافه کرده‌ است. طبق آخرین اطلاعات، این شرکت بیشترین تعداد گوشی های هوشمند را در ماه ژوئن (خرداد) در روسیه به فروش رسانده و به برترین فروشنده در بازار گوشی‌های هوشمند روسیه تبدیل شده است.

بازار گوشی‌های هوشمند روسیه

طبق گزارش فروشگاه‌های زنجیره‌ای MTS در روسیه، شیائومی رتبه نخست فروش بازار گوشی‌های هوشمند روسیه را در ماه ژوئن را کسب کرده است. سهم این شرکت در بازار ۳۱.۲ درصد و سامسونگ ۲۹.۸ درصد پس از آن بوده است.

در حالی که، اپل و Realme به ترتیب سوم (۱۴.۵٪) و چهارم (۴.۶٪) قرار گرفتند. این همه ماجرا نیست، مقام پنجم توسط برند فرعی شیائومی POCO با ۳.۸ درصد سهم بازار کسب شد. جای تعجب نیست که غول فناوری مستقر در کوپرتینو از نظر پولی بازار را هدایت کرده است.
علاوه بر این، یک مقام از مجموعه M.Video-Eldorado (زنجیره خرده فروشی) نیز تکرار کرد که شیائومی (از جمله POCO) از نظر میزان فروش در ماه ژوئن در روسیه پیشرو بوده است. با این حال، سامسونگ در نیمه اول سال ۲۰۲۱ و همچنین در سه ماهه دوم بازار تسلط داشت.
به گفته این مقام مسئول، شیائومی نه تنها طیف کالایی متعادل و معاملات خوبی دارد بلکه در روسیه نیز بسیار محبوب شده است. با این اوصاف، پنج بازیکن برتر باقی مانده به غیر از شیائومی و سامسونگ، اپل، Realme و HONOR بودند.
M.Video-Eldorado بازار گوشی‌های هوشمند روسیه را از ژانویه تا ژوئن حدود ۳۰۰ میلیارد روبل تخمین زده که ۳۰ درصد بیشتر از سال گذشته در مدت مشابه است.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...