«چه کسی ریش مرا دزدید؟» را بازی کنید و بیت کوین جایزه بگیرید

اشتراک گذاری :

بازی کامپیوتری که هدفش یافتن ریش دزدیده‌شده در سرزمین Beardsville است، به اولین بازیکنی که معمای داخل بازی را حل کند، بیت کوین جایزه می‌دهد.

به‌گزارش دیکریپت، بازی جدیدی با نام «چه کسی ریش مرا دزدید؟» معرفی شده است که در آن، ۱۲ تکه کاغذ گم‌شده وجود دارد و روی هرکدام یک کلمه نوشته شده است. با پیدا‌کردن این کلمات و قراردادن آن‌ها در‌کنار‌هم عبارت بازیابی پیدا خواهید کرد که متعلق به کیف‌پولی حاوی بیت کوین در الکتروم ولت است. اولین بازیکنی که همه این ۱۲ تکه کاغذ را پیدا کند، مالک آن خواهد بود.

عبارت بازیابی رشته‌ای از کلمات است که دارنده آن‌ امکان دسترسی به ولت دیجیتالی مربوط به آن را خواهد داشت. این عبارت از‌لحاظ امنیتی اهمیتی زیادی دارد؛ چراکه هر شخصی که به این عبارت دسترسی داشته باشد، به‌راحتی می‌تواند به رمزارز‌های موجود در آن ولت دست پیدا کند.

نیل کولیر (Neil Collier)، تنها توسعه‌دهنده‌ کالیفرنیایی این بازی، ضمن اعلام جایزه بیت کوینی، درباره مقدار بیت کوین موجود در ولت گفته‌شده حرفی نزد. او ۲ مرداد ۱۴۰۰ در وب‌سایت Reddit نوشت:

یک سال پیش با بیت کوین آشنا شدم و عاشق آن هستم. برای ترویج آگاهی درباره بیت کوین و پروژه دلخواهم دست به هر کاری خواهم زد...

 برخی از بازیکنان آینده‌نگر نگرانی‌هایی درباره دخالت بات‌های دنیای رمزارزها در بازی و پیدا‌کردن عبارات بازیابی مطرح کردند؛ با‌این‌حال، نیل کولیر واکنشی به این نگرانی‌ها نشان نداد.

این بازی ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ (۲ آگوست ۲۰۲۱) منتشر می‌شود و تنها با پول فیات می‌توان آن را خرید‌؛ اما به‌گفته‌‌ کولیر، نسخه‌ای از آن نیز روانه بازار خواهد شد که می‌توان آن را با بیت کوین خرید.

صرف‌نظر از موضوع بیت کوین، داستان بازی «چه کسی ریش مرا دزدید؟» در ژانر آر‌پی‌جی (RPG) و درباره کارآگاهی است که به‌دنبال ریش خود می‌گردد. این بازی در شهری به نام Beardsville جریان دارد و در آن همه بر‌‌‌اساس قانون باید ریش داشته باشند.

کارآگاه داستان ما به‌همراه سگ خود، لئو، باید با ریش‌های ساختگی و آیتم‌های با‌مزه و سؤال‌برانگیز معمایی را حل کند. در‌واقع «چه کسی ریش مرا دزدید؟» شامل بازی‌هایی مانند دارت و معما‌های (مینی گیم‌های) کوچک، کوتاه و ساده است و به‌دنبال دیگر بازی‌های کولیر مانند Football: The Hardest Job و RPG Character Builder به بازار عرضه شده است. جزئیات مربوط به بازی مذکور را می‌توانید ازطریق این لینک مشاهده کنید.

منبع :    decrypt.co

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...