لاگین نشدن گوگل در اندروید قدیمی – دستگاه بروزتر بخرید

اشتراک گذاری :

اگر هنوز دستگاه اندرویدی با شماره سیستم عامل اندروید 2.3.7 (نسخه شیرینی زنجبیلی یا Gingerbread) دارید، بهتر است زودتر به سراغ گوشی‌های بروزتر اندروید بروید چرا که از تاریخ 27 سپتامبر سال جاری مشکل لاگین نشدن گوگل در اندروید قدیمی برای شما به وجود خواهد آمد و شما دیگر نمی‌توانید در گوشی خود وارد حساب کاربری گوگل خود شوید.برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

دلایل لاگین نشدن گوگل در اندروید قدیمی

شرکت معظم گوگل در توضیحات خود برای دلیل اتخاذ چنین تصمیمی آورده است:

به عنوان بخشی از تلاش‌های مداوم ما برای ایمن و به روز نگه داشتن وسیله کاربران و ارتقاء فاکتورهای امنیتی آن‌ها، شرکت گوگل از 27 سپتامبر سال جاری دیگر اجازه ورود به سیستم در دستگاه اندرویدی افرادی که از اندروید پایین‌تر از 2.3.7 استفاده می‌کنند، نخواهد داد. اگر پس از این تاریخ بخواهید وارد حساب کاربری محصولات و خدمات شرکت گوگل مانند یوتیوب، جی میل و گوگل مپ شوید، ممکن است خطای نام کاربری و رمز عبور دریافت کنید.

به نظر شما هنوز کسانی هستند که از اندروید 2، 3 یا چهار استفاده کند؟ برای اینکه بهتر متوجه این موضوع شوید لازم است خاطر نشان کنم که اندروید 2.3.7 که در این مقاله به آن اشاره شده حدودا 10 سال پیش به بازار عرضه شد. پس به نظر بنده، با وجود میلیاردها دستگاه‌ اندرویدی که در سراسر جهان در حال استفاده است، تعداد بسیار کمی از آن‌ها شامل این محدودیت گوگل خواهند شد و تنها بر روی همان افراد محدود تاثیر می‌گذارد. با این حال شرکت گوگل خود را موظف کرده که به همان تعداد اندک مشتریان خود نیز اطلاع رسانی کند.

گوگل اعلام کرده که اگر در همان دستگاه‌های قدیمی اندرویدی که محدودیت گذاشته، از مرورگر برای وارد شدن به حساب‌های خود استفاده کنید، همچنان می‌توانید از خدمات گوگل بهره ببرید! که دستگاه‌های شامل اندرویدهای بالاتر (مانند اندروید 3) هنوز می‌توانند در برنامه‌های خود از خدمات گوگل استفاده کنند و به حساب کاربری خود در گوگل وارد شوند

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...