عرضه سایبرتراک تسلا تا سال 2022 به تأخیر افتاد

اشتراک گذاری :

تسلا سال 2019 اولین بار وانت برقی جدید خود را با نام Cybertruck معرفی کرد. اما حالا در جدیدترین اخبار از این شرکت اعلام شده که عرضه سایبرتراک تسلا تا 2022 به تأخیر افتاده است.

با استناد به آنچه که در وبسایت تسلا و در صفحه سفارش سایبرتراک مشخص است، ظاهراً تولید اولین وانت برقی این شرکت آمریکایی تا سال 2022 به تعویق افتاده است. اولین بار وبسایت Electrek این موضوع را کشف کرد. همانطور که در تصویر پایین مشاهده می‌کنید، در زیر قسمت Due to نوشته شده است که “شما می‌توانید پیکربندی خود را با نزدیک شدن به تولید در 2022 تکمیل کنید”. به نظر می‌رسد که این موضوع به انتخاب نسخه تک موتوره، دو موتوره و یا سه موتوره سایبرتراک ارتباط دارد.

تأخیر در عرضه سایبرتراک تسلا

به تعویق افتادن زمان عرضه Cybertruck موضوع چندان عجیبی نیست، به خصوص برای افرادی که اخبار مربوط به این وانت برقی را از نزدیک دنبال می‌کنند. زمانی که ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا در سال 2019 از این خودرو رونمایی کرد، قرار بر این بود که اولین سایبرتراک تسلا در اواخر سال 2021 از خط تولید این شرکت خارج شود. در ژانویه امسال و در جریان گزارش مالی و درآمد سه ماهه چهارم تسلا، ماسک اعلام کرد که تا پایان امسال تعداد کمی از وانت‌های سایبرتراک تحویل داده خواهند شد. او عنوان کرد که انتظار دارد در سال 2022 حجم بالایی از این ماشین تولید شود.

ماه گذشته Lars Moravy، قائم مقام ارشد تسلا در گزارش مالی سه ماهه دوم سال این شرکت گفت که “سایبرتراک در مرحله‌ای قرار دارد که مهندسی اولیه معماری آن به پایان رسیده است”. او در ادامه گفت که در پایان سال تولید این خودرو وارد فاز بتا خواهد شد. با این سرعت پیشرفت کار، بعید به نظر می‌رسید که وانت برقی تسلا بتواند تا پایان سال مرحله تولید نهایی خود را به پایان برساند. حالا این موضوع به صورت رسمی توسط سایت تسلا نیز تأیید شده است.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...