دو خلبان ناپدید شدن یک شیء پرنده ناشناس سبز رنگ را در کانادا گزارش کردند

اشتراک گذاری :

خلبان دو هواپیمای نظامی و تجاری از مشاهده یک شیء پرنده ناشناس (UFO) سبز رنگ در ساعات پایانی روز ۸ مرداد خبر داده‌اند که بر فراز خلیج سنت لورنس در ساحل اقیانوس اطلس در کانادا درون ابرها ناپدید شده است.

بر طبق اعلام خبرگزاری Vice، گزارشی در تاریخ ۲۰ مرداد به پایگاه داده سوانح هوایی دولت کانادا ارائه شده که نشان می‌دهد هر دو هواپیما یک شیء پرنده ناشناس سبز رنگ را دیده‌اند که به درون ابرها رفته و بعد ناپدید شده است. این گزارش می‌گوید شیء یادشده بر حرکت هواپیماها تاثیری نگذاشته است.

یکی از این دو هواپیما یک هواپیمای نظامی بوده که از پایگاهی در اونتاریو بلند شده تا به کلن آلمان برود. هواپیمای دوم از نوع مسافربری بوده و از بوستون آمریکا به آمستردام هلند می‌رفته است. «استفان واتکینز»، محقق هوانوردی و حمل و نقل با بررسی داده‌های این دو هواپیما دریافته که این هواپیمای نظامی در زمان مشاهده شیء پرنده ناشناس ۱۰۰۰ پا ارتفاع گرفته است.

با توجه به اینکه عده‌ای معتقدند این UFO می‌تواند شهابی در آسمان بوده باشد، واتکینز می‌گوید: «بله، می‌دانم که در حال عبور از بارش شهابی برساوشی هستیم. ولی ضدحال نباشید.» اداره هوانوردی کانادا این رخداد را به بالن‌های هواشناسی، سنگ‌های آسمانی، موشک‌ها یا اشیاء پرنده ناشناس ارتباط داده است.

وزارت دفاع کانادا برخلاف آمریکا به‌طور ویژه مشاهدات اشیاء پرنده را دنبال نمی‌کند. ولی شمار علاقه‌مندان UFO در این کشور هم پایین نیست. یک کلکسیونر خصوصی در دسامبر سال ۲۰۱۹ بیش از ۳۰ هزار سند مرتبط با اشیاء پرنده ناشناس را به دانشگاه مانیتوبا هدیه داد.

پنتاگون پیش‌تر در ماه ژوئن گزارش مربوط به رصد بیش از ۱۴۰ شیء پرنده ناشناس را منتشر کرد. در آن گزارش گفته شد که در اکثر این پدیده‌ها احتمالا یک شیء فیزیکی دیده شده، اما هیچ مدرکی مبنی بر ورود فرازمینی‌ها به سیاره ما در دست نیست. با این حال، بخش‌های زیادی از این گزارش به‌صورت عمومی منتشر نشد تا معلوم نشود که چه اطلاعات محرمانه دیگری موجود است و ما از آن‌ها بی‌خبریم.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...