تاریخ برگزاری مراسم بهاری اپل اعلام شد؛ منتظر چه خبرهایی باشیم؟

روز گذشته بود که دستیار صوتی اپل سیری در سوال یکی از کاربران تاریخ مراسم آتی این شرکت برای معرفی محصولات جدید خود را اعلام کرد، حدس و گمان‌ها برای مراسم این شرکت شروع شد و این بار خیلی زودتر از رویدادهای قبلی، یکی از مدیران شرکت در حساب توییتر خود جزئیات برگزاری مراسم را به صورت رسمی اعلام کرد.

معمولاً اپل در هر سال دو یا سه رویداد را برای محصولات خود برپا می‌کند تا توجه همگان را به فناوری‌ها و دستگاه‌هایی که قرار است شکل دهنده ساختار فعالیت در آن سال باشند را به نحوی تقسیم بندی کرده و تنظیم کند.

طبق اعلام گریک جوسویاک، مدیر ارشد بازاریابی اپل، مراسم بهاری این شرکت در روز 20 آپریل (31 فروردین) و ساعت 10 صبح به وقت محلی (21:30 به وقت ایران) برگزار خواهد شد.

اپل نام این مراسم را همانطور که در تیزر نشان داده شده Spring Loaded انتخاب نموده و قرار است آن را در اپل پارک بر پا کرده و از طریق وبسایت خود نیز به صورت آنلاین پخش کند.

springloaded-1.jpg

اما نکته جالب توجه در این تیزر، رسم شکل سیب که نماد شرکت است با حالتی است که طراحی با مداد را به ذهن القا می‌کند. این حالت به احتمال فراوان به محصول بعدی اپل که یک نسل جدید از اپل پنسل باشد اشاره خواهد داشت.

همچنین می‌توان به این شایعات نیز اشاره کرد که قرار است اپل در این مراسم آیپد پرو 12.9 اینچی جدید خود را که از نمایشگرهای mini-LED استفاده می‌کند روی سن آورده و حتی آن را به تراشه پردازشی Apple A14X مجهز کند.

احتمال بعدی از رویدادهای این مراسم معرفی یک آیپد 11 اینچی از سری Pro است و حتی کاربران، معرفی آیپد مینی جدیدی را احتمال داده‌اند.

به هر حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که در هفته آینده چه اتفاقی برای اپل و دوست‌داران آن خواهد افتاد.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...