عذرخواهی کونامی به دلیل فاجعه‌ای به نام eFootball 2022

اشتراک گذاری :

پس از انتشار فاجعه‌بار بازی eFootball 2022، شرکت کونامی ضمن عذرخواهی از کابران اعلام کرده که از مشکلات بازی فوتبالی خود آگاه است و طی همین ماه آپدیتی برای رفع مشکلات ارائه خواهد کرد.

کمپانی Konami Digital Entertainment پس از آنکه بازی eFootball با واکنش بسیار بدی از سمت کاربران همراه شد و توانست پایین‌ترین امتیازات مردم در فروشگاه استیم را به نام خود ثبت کند، با انتشار بیانیه‌ای از این موضوع ابراز تأسف و عذرخواهی کرد. کونامی همچنین تأیید کرد که تیم توسعه این بازی در حال آماده سازی یک آپدیت برای انتشار در این ماه است.

جانشین PES؛ فاجعه‌ای به نام eFootball 2022

حساب رسمی بازی در توئیتر خود بیانیه‌ای را منتشر کرده که نشان می‌دهد تیم سازنده بازی از فیدبک‎های بدی که دریافت کرده به خوبی آگاه است. کونامی اعلام کرده که از مشکلاتی که کاربران در این بازی تجربه کرده‌اند، مانند کات سین‌ها، چهر بازیکنان، حرکات آنها در زمین و رفتار توپ گزارشاتی دریافت کرده و از مشکلات آگاه است. برنامه این شرکت اینست که در همین ماه آپدیتی برای بهبود کیفیت بازی و رفع اشکالات موجود ارائه کند. در پایان این بیانیه آمده است:

ما تمام تلاش خود را برای جلب رضایت هر چه بیشتر کاربران انجام خواهیم داد و منتظر جمایت مستمر شما از eFootball 2022 هستیم.”

بازی eFootball 2022 در تاریخ 29 سپتامبر (7 مهر) برای دستگاه‎های موبایلی، کامپیوترهای خانگی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، اکس باکس وان و اکس باکس سری اس و اکس عرضه شد و کونامی فقط چند روز پس از انتشار بازی این عذرخواهی را منتشر کرد. دلیل این موضوع هم کاملاً مشخص است، آن هم اینست که بازی eFootball با وضعیت بسیار بدی منتشر شد و ناامیدی طرفداران باعث شد تا این بازی منفورترین بازی استیم لقب بگیرد.

بازی جدید کونامی با مشکلات زیادی همراه است، اما ظاهر عجیب (بخوانید زشت) بازیکنان یکی از ناامیدکننده‌ترین موارد آن به حساب می‌آید. در چند روز اخیر تصاویر و ویدئوهای زیادی از این بازی در فضای اینترنت منتشر شده که بسیاری از آنها در عین عجیب بودن، خنده‌دار هستند. این موارد باعث شده تا کاربران متعجب باشند که بازی با کیفیت فعلی چگونه مجوز انتشار را دریافت کرده است.

در هر حال، باید دید که کونامی چه راهکاری برای این مشکلات در نظر خواهد گرفت. eFootball 2022 که به صورت رایگان عرضه شده، بازی مورد انتظار کونامی به حساب می‌آید که قرار است جانشینی برای سری بازی‎های Pro Evolution Soccer باشد.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...