بلیط مسابقات DOTA 2 بازگردانده شد – کرونا دست بردار نیست

بازی بزرگ و پر حاشیه‌ی DOTA 2 در طول این سال‌ها به فعالیت خود ادامه داده و کسی تصور نمی‌کند که جایگزینی برای آن پیدا شود. تصور کنید که تورنومنت‌های این بازی در سراسر جهان برگزار می‌شود و روزانه چندین میلیون نفر برای نگاه کردن دیگران که در حال بازی و استریم آن هستند، می‌نشینند. مسابقات بزرگ سراسری نیز برگزار می‌شود که بسیاری از آن‌ها اسپانسرهای معروف و بزرگی دارند. یکی از این مسابقات، مسابقاتی‌ است که خود Valve آن را برگزار می‌کند و در یک استادیوم پر از تماشاگر صورت می‌گیرد. به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا در سراسر جهان، بسیاری از مسابقات جهانی لغو شد اما ین استودیو اقدام به بلیط فروشی برای حضور فیزیکی در ورزشگاه کرده بود. اکنون با وجود ادامه‌ی همه‌گیری این ویروس، شرکت Valve مجبور شد تا بلیط مسابقات DOTA 2 را بازگرداند.

داستان بلیط مسابقات DOTA 2

ماه ژوئن سال جاری، شرکت Valve اعلام کرد که تمام هماهنگی‌ها را با کشور سوئد انجام خواهد داد تا از برگزاری این دوره از مسابقات با حضور تماشاگران اطمینان حاصل کند اما همه‌گیری بزرگی که دوباره رخ داد باعث شد که استکهلم بار دیگر در قرنطیه برود و تماشاگران امتیاز تماشای حضوری این مسابقات را از دست بدهند. فدراسیون ورزش سوئد به صورت مستقیم مداخله کرده و از برگزاری این مسابقات بین المللی خودداری ورزیده است. شرکت والو بار دیگر درخواست کرد تا بتواند در آخرین لحظات به توافق برسد اما این موضوع محقق نشد و در نهایت کشور رومانی در ورزشگاه Arena Nationala میزبان این دوره از مسابقات انتخاب شد.

شرکت والو نیز تمامی پول گرفته شده برای مسابقات سوئد را به خریداران آن بازگرداند و فروش بلیط‌های مسابقات جدید را از 12 سپتامبر آغاز کرد. این شرکت خاطرنشان کرده بود که تمام شرکت کنندگان و تماشاگران باید کارت دریافت واکسن کرونا را داشته باشند اما باز هم با شروع همه‌گیری جدید کرونا در کشور رومانی، این مسابقات نیز کنسل شد و این شرکت دوباره مبالغ را به خریداران بازگرداند. در نهایت تصمیم بر این شد که این مسابقات به صورت آنلاین و غیر حضوری برگزار شود.

شرکت والو در حاشیه این اتفاقات گفت:

تمام چیزی که ما می‌خواستیم دیدن استقبال زنده‌ی طرفداران این رویداد بود اما متاسفانه دیگر قادر به انجام آن نیستیم و از طرفی سلامت شرکت کنندگان و تماشاگران اهمیت بیشتری دارد.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...