سونی گوشی جدید اکسپریا را با بهترین دوربین موبایلی هفته آینده معرفی می‌کند

تا پیش از هفته گذشته باور این موضوع که شرکتی بزرگ بتواند محصولات خود را تا پیش از معرفی رسمی، مخفی نگه دارد بسیار سخت بود. اما به نظر می‌رسد سونی در حفظ اطلاعات خود بسیار خوب عمل می‌کند؛ طوری که قرار است بهترین دوربین موبایلی دنیا را با گوشی که هنوز معلوم نیست چه نام و مشخصاتی دارد رونمایی کند!

پیش‌تر سونی با انتشار دعوتنامه‌ای اعلام کرده بود که رویداد Xperia این شرکت در تاریخ 26 اکتبر (4 آبان) برگزار می‌شود. در حال حاضر اما جدای از تأیید تاریخ این مراسم توسط سونی، که تصادفاً اعلام شده بود یک تیزر مرزآلود نیز در کانال یوتیوب Sony Xperia با عنوان «a new Xperia is coming» منتشر شده که نشان می‌دهد تمرکز محصول جدید بر عکاسی و فیلمبرداری حرفه‌ای است.

البته این لزوما بدان معنا نیست که گوشی Xperia Pro فوق‌العاده پیشرفته قرار است نسخه جدید را به دنبال داشته باشد چراکه سونی به طرز جالبی با چند نفر که تصادفاً برای امرار معاش عکاسی می‌کنند به گفت‌وگو پرداخته و در این بین توانایی دوربین گوشی‌های Xperia 1 III و اکسپریا 5 II که میان‌رده هستند نیز تحسین شده است.

اما در آنجا که عبارت «what's next» نمایش داده می‌شود به نظر می‌رسد که غول فناوری مستقر در ژاپن این امکان را فراهم کرده تا حداقل یک خالق محتوا، یک عکاس و یک فیلمساز بتوانند مدتی را با هر آنچه سونی قصد دارد در 26 اکتبر رونمایی کند، صرف کند. این امر زمانی بسیار جالب می‌شود که ما هنوز در مورد این گوشی هیچ خبری نشنیده‌ایم.

این گوشی مجهول ظاهراً دارای دکمه شاتر اختصاصی دقیقاً مانند Xperia Pro و 1 III خواهد بود و از طرفی یک کارگردان هالیوودی نیز از این گوشی به عنوان بهترین دوربین موبایلی یاد می‌کند.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...