گلکسی S22 پلاس ظاهرا از بهترین طراحی پنل جلویی بهره خواهد برد

اشتراک گذاری :

در بین اعضای خانواده سری گلکسی S22 به نظر می‌رسد طراحی پنل جلویی نسخه پلاس این سری با حاشیه‌های باریک و متقارن از بقیه نسخه‌ها طراحی بهتری را ارائه بدهد.

در میان خانواده گلکسی S22 احتمالا مدل اولترا با اسلات قلم S Pen و طراحی دوربین P شکل از راه می‌رسد ولی بهترین طراحی پنل جلویی از آن نسخه پلاس خواهد بود.

به غیر از اپل و گوگل سایر شرکت‌ها چندان توجهی به حاشیه‌های متقارن گوشی خود ندارند و همین امر در مورد گلکسی S22 نیز صدق می‌کند. با توجه به تصاویر منتشر شده از مدل اولترا حاشیه پایین نمایشگر زیاد است ولی ظاهرا نسخه پلاس از حاشیه‌های باریک‌تری برخوردار خواهد بود و حاشیه‌ها نیز طراحی متقارنی خواهند داشت. یکی از منابع آگاه بازار می‌گوید گلکسی S22 پلاس با یک حفره در بالای نمایشگر عرضه می‌شود و پنل پشتی گوشی تخت است در لبه‌های نمایشگر شاهد خمیدگی برای استفاده بهتر هستیم.

گوشی جدید سامسونگ از یک نمایشگر ۶.۵۵ اینچی با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز بهره می برد. همچنین ظرفیت باتری این گوشی ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی خواهد بود. طبق گزارش اخیر، انتظار می‌رود دوربین‌های پنل پشتی ارتقا پیدا کرده و موبایل جدید با دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی ایزوسل GN5 در کنار دوربین ۱۲ مگاپیکسلی با زاویه دید وسیع و دوربین تله فوتو ۱۰ مگاپیکسلی در دسترس کاربران قرار بگیرد. البته به جای زوم ترکیبی ۳ برابری، فقط مجهز به زوم اپتیکال سه برابری خواهد بود.

همچنین گفته می‌شود گلکسی S22‌ پلاس قرار نیست مانند گلکسی زد فولد ۳ به دوربین زیر نمایشگر مجهز شود، بلکه دوربین سلفی ۱۰ مگاپیکسلی آن در روزنه قسمت بالای نمایشگر قرار می‌گیرد. حاشیه‌های متقارن اطراف نمایشگر تفاوتی با نسل کنونی پرچمدارهای سامسونگ ندارد، بنابراین شاید مقایسه آن‌ها با سری آیفون ۱۳ مربوط به نحوه طراحی فریم باشد. این احتمال وجود دارد که کره‌ای‌ها مانند آیفون‌ها پرچمدارهای بعدی‌شان را به فریم تخت مجهز کنند. البته رندرهای گذشته از فریم گرد این محصولات خبر داده‌اند.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...