فروش بیش از ۳۰٬۰۰۰ شیائومی می میکس فولد در یک دقیقه!

اشتراک گذاری :

شرکت شیائومی در امروز نخستین فروش اینترنتی گوشی تاشو جدیدش یعنی می میکس فولد را آغاز کرد که با استقبال فراوان کاربران روبرو شد. این شرکت تنها در یک دقیقه، کل موجودی خود را تمام کرد و اعلام کرد که ۴۰۰ میلیون یوآن (حدود ۶۱.۳ میلیون دلار) درآمد داشته است. این نشانگر این است که شیائومی بین ۳۰٬۰۰۰ تا ۴۰٬۰۰۰ نسخه از این گوشی را فروخته است؛ یا به عبارتی دیگر در هر ثانیه ۵۰۰ می میکس فولد فروش رفته است.


 

شیائومی می میکس فولد دارای سه نسخه با حافظه‌های متفاوت است. نسخه‌ای که با ۱۲ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی عرضه می‌شود قیمت ۹۹۹۹ یوآنی (حدود ۱۵۳۰ دلار) دارد، نسخه با رم ۱۲ گیگابایتی و حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایت ۱۰۹۹۹ یوآن (حدود ۱۶۸۰ دلار) قیمت داشته و در نهایت نسخه با ۱۶ گیگابایت رم و ۵‍۱۲ گیگابایت حافظه داخلی قیمت ۱۲۹۹۹ یوآنی (حدود ۲۰۰۰ دلار) دارد.


 

تمامی این نسخه‌ها با دو نمایشگر امولد HDR10، پردازنده اسنپدرگن ۸۸۸ و دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی، دوربین التراواید ۱۳ مگاپیکسلی و دوربین تله فوتو ۸ مگاپیسکلی عرضه خواهند شد. در این گوشی شاهد به کار رفتن تکنولوژی نوظهور لنز مایع نیز هستیم. اما در نهایت این رکورد فروش برای گران‌ترین گوشی که شیائومی تا به حال ساخته، فوق العاده است و نشان از اعتماد کاربران به این برند چینی دارد.

منبع :    gsmarena.com

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...