کاویار از آیفون 13 پرو با کد QR از جنس طلارونمایی کرد

شرکت کاویار هر چند وقت یکبار از نسخه های لوکس محصولات الکترونیکی به خصوص آیفون های اپل رونمایی می کند. حالا این کمپانی به سراغ آیفون 13 پرو و پرو مکس رفته و روی آن ها یک کد QR از جنس طلا قرار داده که می تواند برای مالکان ثروتمندش کاربردهای مختلفی داشته باشد.

این مجموعه از آیفون ها تحت سری Digital Signature به فروش می رسند و خریداران می توانند روی پنل پشتی آیفون 13 پرو و پرو مکس، یک کد QR از جنس طلای 18 عیار قرار دهند.

کد QR در آیفون 13 پرو کاویار

کدهای QR کاربردهای مختلفی دارند و می توانند دیگران را به جاهای مختلفی هدایت کنند. برای مثال می توان از آن برای دستیابی دیگران به حساب ها در شبکه های اجتماعی یا وب سایت ها استفاده کرد یا اینکه برای ورود به جاهای مختلف مانند باشگاه ها یا رستوران ها از آن ها بهره برد. بنابراین افراد ثروتمند می توانند تمام این کارها را با حک کردن یک کد QR اختصاصی روی پنل پشتی آیفون خود انجام دهند.

این مجموعه از آیفون های کاویار در مدل های مختلف به فروش می رسند که ارزان ترین آن ها با نام Black Card، بدنه مشکی رنگ از جنس تیتانیوم دارد و تنها برای کد QR آن از طلا استفاده شده است. مدل دوم با نام QR Matrix، دارای بخش هایی از جنس طلا روی پنل پشت گوشی است که با الهام از فیلم ماتریکس شکل گرفته اند.

اما گران ترین مدل این مجموعه از آیفون ها، Golden Card نام دارد و از طراحی مشابه Black Card بهره می برد، اما همانطور که می توان حدس زد، تقریباً به طور کامل از طلا ساخته شده است.

اگر فکر می کنید که ارزان ترین مدل این خانواده یعنی Black Card قیمت پایینی دارد، سخت در اشتباه هستید چراکه حتی ارزان ترین مدل هم برای اکثر کاربران بسیار گران است. مدل Black Card با قیمت پایه 6،220 دلار بفروش می رسد و بالاترین مدل Golden card در نسخه پایه 35 هزار دلار قیمت دارد.

البته این قیمت ها برای نسخه 128 گیگابایتی است و اگر بخواهید نسخه 1 ترابایتی را تهیه کنید باید 1000 دلار دیگر هم به کاویار هزینه بپردازید.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...