OnePlus 10 Pro اکنون در نسخه White Extreme در دسترس است

اشتراک گذاری :

ماه گذشته بود که شرکت وان پلاس از گوشی وان پلاس 10 پرو در کشور چین رونمایی کرد و گوشی‌های به نمایش گذاشته شده دارای رنگ بندی مشکی و سبز بودند. ولی حالا این شرکت از یک رنگ جدید رونمایی کرده است. آخرین رنگ معرفی شده سفید سرامیکی است که به صورت خاص برای نسخه OnePlus 10 Pro Extreme Edition به کار می‌رود.

رنگی متفاوت با ظاهری مشابه

وان پلاس این معرفی را در پست اخیر خود در Weibo انجام داده است و در آن وان پلاس 10 پرو اکسترم ادیشن را تایید کرده است. طراحی ظاهری دقیقا مشابه دو گوشی مشکی و سبز است، اما استفاده از رنگ سفید سرامیکی در کنار یک ماژول دوربین مشکی رنگ، می‌تواند کاربران را به یاد پاندا که نمادی از کشور چین است بیندازد.

همان سخت افزار به همرای دو برابر فضای بیشتر

هرچند وان پلاس مدل سفید رنگ سری گوشی OnePlus 10 Pro را با پسوند Extreme Edition عرضه کرده است، اما تقریبا تمام مشخصات سخت افزاری آن با دو مدل دیگر کاملا مشابه است. تفاوت اصلی بین این گوشی با آن دو، تنها در فضای ذخیره سازی بیشتر است. نسخه‌های استاندارد وان پلاس 10 پرو دارای ظرفیت 256 گیگابایت حافظه‌ی UFS 3.1 هستند، در حالی که مدل Extreme Edition دارای دو برابر فضای بیشتر یعنی 523 گیگابایت فضای دخیره سازی است که می‌تواند نسبت به مدل‌ها قبلی تغییر مهمی باشد.

فعلا این گوشی تنها در کشور چین برای پیش خرید در دسترس است و فروش آن از اول ماه مارس (10 اسفند) آغاز خواهد شد. قیمت تعیین شده برای این گوشی همراه، حدود 916 دلار است، یعنی باید 90 دلار بیشتر از مدل‌های 256 گیگابایتی هزینه کرد. ولی به هرحال با توجه به افزایش دو برابری فضای دخیره سازی می‌تواند مبلغ مقرون به صرفه‌ای باشد.

تا به این لحظه هیچ اطلاعاتی در مورد زمان و نحوه عرضه جهانی این گوشی منتشر نشده است و فعلا باید منتظر ماند. هرچند مشخص نیست که نسخه Extreme Edition هم شامل فروش جهانی می‌شود یا اینکه وان پلاس آن را به عنوان یک نمونه خاص برای بازار داخلی عرضه خواهد کرد.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...