گوشی‌های Z Fold3 و Z Flip2 سامسونگ اولین تاشوهای با گواهی IP خواهند بود

گوشی‌های تاشوی گلکسی Z Fold3 و Z Flip2 سامسونگ تا چند ماه دیگر به بازار عرضه می‌شوند. اما امروز شایعه‌ی جدید از این گوشی‌ها به گوش رسیده که بنا بر آن، این دو محصول سامسونگ اولین گوشی‌های تاشو با گواهی IP مقاومت در برابر آب و گرد و غبار خواهند بود.

البته گمانه‌زنی‌هایی برای نام‌گذاری گوشی تاشوی زد فلیپ وجود دارد و احتمال می‌رود سامسونگ برای هم نام کردن گوشی‌های سری Z Flip و Z Fold، با گذشتن از شماره‌ی 2، مستقیماً به سراغ نام  Flip3 برای جدیدترین گوشی این مجموعه برود.

galaxy-z-flip-2.jpg

در هر صورت اگرچه اطلاعات رسمی مبنی بر گواهی درجه‌بندی IP در این دو گوشی تاشوی سامسونگ منتشر نشده است اما گزارش‌ها به نقل از منابع داخلی حاکی از آن است که جدای از درجه‌ی IP، حداقل میدانیم که این استاندارد در گوشی‌های Z Fold3 و Z Flip2 سامسونگ وجود خواهد داشت.

همچنین پیش‌تر The Elec، لیکر معروف محصولات سامسونگ، اعلام کرده بود که گوشی تاشوی Galaxy Z Fold3 دارای سیستم باتری دوگانه‌ی کوچک‌تری خواهد بود. اکنون نیز با انتشار تصاویری از گواهی 3C برای این گوشی، می‌توان به اطلاعات بیشتری دست پیدا کرد.

ZFold3-ZFlip2-1.jpg

ZFold3-ZFlip2-2.jpg

آن طور که تصویر لیک شده از اطلاعات باتری برای ما می‌گوید، نسخه‌ی ساخته شده‌ی گلکسی زد فولد3 برای کشور چین با شماره مدل SM-F9160 دارای باتری دوگانه با ظرفیت 2215mAh + 2060mAh خواهد بود که در مجموعه ظرفیت آن را به 4275 میلی‌آمپرساعت می‌رساند.

این در حالی است که پیش از این The Elec خبر از وجود باتری با ظرفیت در حدود 4380 میلی‌آمپرساعتی داده بود و همچنین گفته گوشی نسل قبل این سری یعنی گلکسی زد فولد2 سامسونگ، باتری 4500 میلی‌امپر ساعتی را به همراه داشت.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...