ایلان ماسک: مسدودی اکانت دونالد ترامپ در توییتر را لغو می‌کنم

اشتراک گذاری :

ایلان ماسک می‌گوید زمانی که قرارداد خرید توییتر را تکمیل کند، مسدودی دسترسی دونالد ترامپ به شبکه اجتماعی توییتر را لغو خواهد کرد. رئیس جمهور قبلی آمریکا اوایل سال 2021 به دلیل نقض مکرر قوانین به‌صورت دائمی از استفاده از این پلتفرم محروم شد.

مدیرعامل تسلا در مصاحبه‌ای ویدیویی در کنفرانسی مربوط به صنعت خودرو که توسط فایننشال تایمز برگزار شده بود، گفت مسدودی دائمی اکانت ترامپ را لغو می‌کند. او ادامه داد: «باور دارم که مسدودسازی دسترسی دونالد ترامپ درست نبوده است. فکر می‌کنم این اقدام اشتباه بوده. این کار حس بیگانگی را در کشور افزایش داد و باعث نشد دونالد ترامپ تریبون خود را از دست بدهد. فکر می‌کنم تصمیم توییتر از نظر اخلاقی یک تصمیم بد و فوق‌العاده احمقانه بود

جک دورسی، هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل سابق توییتر هم به‌تازگی در توییتی به‌صورت ضمنی به همین موضوع اشاره کرد و نوشت: «مسدودسازی دائمی افراد شکستی از سمت ماست و فایده‌ای ندارد.» با این حال، دونالد ترامپ قبلا به‌صورت عمومی گفته بود که قصد بازگشت به توییتر را ندارد و ترجیح می‌دهد که در شبکه اجتماعی خودش یعنی Truth Social به فعالیت ادامه دهد.

ایلان ماسک: کارمندان توییتر بیش از حد چپ‌گرا هستند

ماسک همچنین با لحنی مشابه منتقدان اذعان کرد که کارمندان توییتر بیش از به سمت جناح چپ گرایش دارند. او گفت بخشی از این اتفاق تحت تاثیر قرارگیری ساختمان اصلی شرکت در سن فرانسیسکو است که یکی از لیبرال‌ترین شهرهای آمریکا محسوب می‌شود. مدیرعامل اسپیس ایکس افزود: «توییتر باید تعادل بیشتری پیدا کند. این شرکت در حال حاضر به سمت جناح چپ سوگیری دارد

افزون بر این، ایلان ماسک اعلام کرد که خرید توییتر در بهترین حالت ظرف دو الی سه ماه آینده تکمیل می‌شود، با این حال او این معامله را تمام‌شده در نظر نگرفته است. دیروز یک شرکت سرمایه‌گذاری مدعی شده بود که ماسک می‌تواند این شبکه اجتماعی را با قیمت پایین‌تری خریداری کند.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...