میزان حاشیه نمایشگر گلکسی S23 احتمالا افزایش می‌یابد

اشتراک گذاری :

سامسونگ تا چند ماه آینده پرچمداران جدیدش را عرضه خواهد کرد. در این فاصله، گزارشات از ضخیم‌تر شدن حاشیه‌های نمایشگر گلکسی S23 حکایت دارند.

کمپانی سامسونگ به‌رسم هر ساله، طی زمستان سال جاری از نسل جدید پرچمدارانش رونمایی خواهد کرد. مطابق انتظارات، این سری پرچمدار گلکسی S23 نام خواهد داشت. بر اساس گزارشات، کره‌ای‌ها قصد دارند ابعاد و طراحی کلی این گوشی‌ها را ثابت نگه دارند؛ اما ظاهرا حاشیه‌های اطراف نمایشگر ضخیم‌تر می‌شوند و شاهد پیشرفت خاصی در طراحی نخواهیم بود.

با وجود فاصله چند ماهه‌ای که از رونمایی خانواده سامسونگ گلکسی S23 داریم، گزارشات و اطلاعات تازه‌ای از این پرچمداران به بیرون درز کرده‌اند. این بار گزارش جدیدی منتشر شده که از افزایش میزان حاشیه‌های اطراف نمایشگر حکایت دارد.

این حرکت سامسونگ شاید به‌ظاهر عجیب باشد، اما در نهایت تفاوت بین این گوشی و نسل قبلی بسیار جزئی خواهد بود. به گفته افشاگر معروف سامسونگ «Ice Universe» سامسونگ قصد دارد حاشیه‌های اطراف نمایشگر گلکسی S23 را از هر چهار طرف تا 0.15 میلی‌متر افزایش دهد. هدف اصلی سامسونگ از انجام این کار مشخص نیست. احتمالا کره‌ای‌ها برای کاهش خطاهای لمسی ناشی از حاشیه‌های کم اطراف نمایشگر دست به این اقدام خواهند زد.

نسخه پایه پرچمدار بعدی سامسونگ با نمایشگر 6.1 اینچی پا به عرصه وجود خواهد گذاشت. همان‌طور که انتظار می‌رود، این گوشی احتمالا با تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2، اندروید 13 و نمایشگر بهتری از راه خواهد رسید. به‌نظر می‌رسد که مانند اپل، سامسونگ هم علاقه خاصی به ارتقاء چشمگیر مشخصات فعلی پرچمداران ارزان‌تر خود ندارد و بیشتر تمرکز آن‌ها روی مدل Ultra خواهد بود.

آیا به نظر شما ضخیم‌تر شدن حاشیه‌های اطراف نمایشگر می‌تواند منجر به بهبود تجربه‌کاربری شود یا خیر؟

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...