آپدیت اندروید ۱۳ گلکسی S21 FE سامسونگ رسما عرضه شد: حضور One UI 5.0

ساعاتی پیش، Samsung Galaxy S20 FE شروع به دریافت آپدیت خود به One UI 5 بر اساس اندروید 13 کرد و یک روز بعد از آن جانشین آن نیز وارد عمل شد.

Samsung Galaxy S21 FE اکنون با جدیدترین نسخه از پوسته نرم افزاری این شرکت کره ای که بر روی آخرین نسخه اندروید گوگل ساخته شده است، تزئین شده است. این بروزرسانی در حال حاضر در بازارهای منتخبی برای مدل بین المللی موجود است، مدلی که خود را SM-G990B معرفی می کند.

بیلد جدیدی که در حال عرضه است با برچسب G990BXXU2DVK3، به صورت 2.3 گیگابایتی دانلود می شود و سطح وصله امنیتی 1 اکتبر 2022 را به همراه دارد. این به هیچ وجه قابل تصور نیست، و ما کاملاً از سامسونگ انتظار داریم که در اوایل دسامبر که باید به‌روزرسانی امنیتی دسامبر را برای S21 FE ارائه کند، آن را اصلاح کند.

تا آن زمان، اگر یکی از این موارد را دارید (با شماره مدل ذکر شده)، ممکن است فقط با رفتن به تنظیمات > به‌روزرسانی نرم‌افزار > دانلود و نصب، به‌روزرسانی دستی را بررسی کنید. می توانید خوش شانس باشید و تا پایان روز One UI 5 را بچشید. اگر به‌روزرسانی هنوز برای شما در دسترس نیست، نگران نباشید - قطعاً در راه است و ممکن است چند روز طول بکشد تا به همه واحدهای موجود برسد.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...