ناتینگ فون 2 اواخر امسال عرضه می‌شود

اشتراک گذاری :

درحالی‌که ناتینگ فون 1 در بازارهای اروپا و آسیا عرضه شده بود، اکنون این شرکت بازار آمریکا را هدف قرار می‌دهد.

تابستان امسال گوشی جدیدی به نام ناتینگ فون 1 معرفی شد که با طراحی شفاف و رابط کاربری اختصاصی خود موردتوجه زیادی قرار گرفت. اکنون «کارل پی»، مدیرعامل شرکت Nothing در مصاحبه‌ای تأیید کرد که گوشی ناتینگ فون 2 امسال با ویژگی‌هایی بهتر از دستگاه قبلی، در بازار ایالات متحده نیز عرضه خواهد شد.

درحالی‌که ناتینگ فون 1 بازارهای اروپا و آسیا را هدف قرار داده بود و در ایالات متحده عرضه نشد، اما اکنون به‌نظر می‌رسد که این شرکت برنامه‌های خود را برای پرچمدار 2023 خود عوض کرده است. پی در مصاحبه خود با اینورس گفت:

«تصمیم گرفته‌ایم که بازار ایالات متحده را در اولویت اول خود قرار دهیم.»

چند ماه قبل نیز اعلام شده بود که شرکت ناتینگ (Nothing) که مقر اصلی آن در بریتانیا قرار دارد، در نظر دارد که گوشی هوشمند جدیدی را در آمریکا عرضه کند تا به رقابت مستقیم با آیفون اپل بپردازد. در این گزارش گفته شده بود که مدیرعامل شرکت درحال گفت‌وگو با اپراتورهای آمریکایی است تا برای عرضه یک موبایل جدید در ایالات متحده آماده شود.

پی در ادامه مصاحبه خود به اینورس گفت:

«هنگامی که یک گوشی برای ایالات متحده تولید می‌کنید، باید با اپراتورها برای صدور گواهینامه و تطبیق برخی از ویژگی‌های آن‌ها در سیستم‌عامل خود همکاری کنید. ما قبلاً منابع لازم برای این کار را نداشتیم؛ اما اکنون داریم.»

ویژگی‌های ناتینگ فون 2

او در ادامه مصاحبه خود درباره ناتینگ فون 2 گفت که با گوشی بهتری نسبت به ناتینگ فون 1 مواجه خواهیم بود که در آن روی نرم‌افزار تمرکز شده است. علاوه‌براین، انتظار می‌رود تا گوشی جدید از یک چیپ جدید بهره ببرد؛ زیرا ناتینگ فون 1 از تراشه اسنپدراگون +778G بهره می‌برد که یک چیپ میان‌رده، اما قدرتمند است.

در ادامه این گزارش ذکر شده که تعداد نیروی کار ناتینگ درحال‌حاضر حدود 400 نفر است که این میزان نسبت به سال میلادی 2021 دوبرابر شده.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...