سامسونگ از آهنگ زنگ جدید «Over The Horizon» برای سری گلکسی S23 رونمایی کرد

اشتراک گذاری :

سامسونگ با رعایت سنت، نسخه جدیدی از آهنگ زنگ نمادین خود "Over The Horizon" را با معرفی سری جدید Galaxy S23 معرفی کرد که برای پرچمداران جدید ساخته شده است. نسخه امسال با Yaeji، یک هنرمند موسیقی آمریکایی با تبار کره ای، برای جشن گرفتن "مثبت اندیشی و خوش بینی در دنیای در حال تحول" توسعه یافته است.

تم «Over The Horizon» با هر سری جدید گلکسی اس دوباره تصور می‌شود و صدای کلیدی خود را حفظ می‌کند و با صداهای پرطرفدار هر سال سازگار می‌شود. صدای Yaeji در صحنه رقص الکترونیکی با ترکیبات منحصربفرد، ضربات (ضربات هیپ هاپ لو-فای برای آرامش/مطالعه) در حالات آن قابل تشخیص است. 

یکی از هیجان‌انگیزترین هنرمندان الکترونیک در صحنه موسیقی مدرن، DJ Yaeji آهنگ قابل تشخیص را با استفاده از تلفیقی از عناصر الکترونیکی بازسازی کرد. این نسخه بازیگوش احساسات جهانی امید و شادی را برمی انگیزد و ما را به تصور و خوش بین بودن به آنچه در آن سوی افق است دعوت می کند. ویدیوی زیر را تماشا کنید تا "Over the Horizon" 2023 را تجربه کنید که هم هنر استاپ موشن و هم گرافیک دیجیتال را در خود جای داده است.

Yaeji در سال 2017 با آهنگ خود "Raingurl" محبوب شد و اکنون انتظار می رود اولین آلبوم خود "With a Hammer" را در آوریل منتشر کند. همکاری با سامسونگ او را در کانون توجه جدیدی قرار می دهد و به افراد بیشتری اجازه می دهد تا با سبک موسیقی منحصر به فرد او ارتباط برقرار کنند.

در بیانیه مطبوعاتی رسمی آمده است: در این مشارکت، نوازنده از تلفیقی از عناصر الکترونیکی استفاده کرد و نسخه‌ای بازی‌گوش را ایجاد کرد که «احساس جهانی امید و شادی را برمی‌انگیزد و ما را به تصور و خوش‌بین بودن به آنچه در آن سوی افق است دعوت می‌کند».

منبع :    news.samsung.com/global

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...