مژده: شیائومی رابط کاربری MIUI 12.5 را برای این شش گوشی  هوشمند منتشر کرد

چند ماهی از معرفی رابط کاربری جدید MIUI 12.5 می گذرد و شیائومی تاکنون در خبرهایی مختلف گوشی های هوشمندی که قرار است آن را دریافت کنند معرفی کرده است. اما امروز در خبری خوب برای علاقه مندان به محصولات شیائومی، اعلام شد که رابط کاربری جدید MIUI 12.5، برای شش گوشی هوشمند دیگر نیز منتشر شد.

شیائومی برای نخستین بار در ماه دسامبر سال گذشته میلادی بود که رابط کاربری MIUI 12.5 را در رویدادی رسمی در کشور چین معرفی کرد. در طی ماه های اخیر این شرکت در خبرهایی گوناگون اعلام کرده است که قصد دارد این رابط کاربری جدید خود را در اختیار کاربران حاضر در دیگر کشورها نیز قرار دهد. این شرکت تاکنون با انتشار چند لیست مختلف، گوشی های هوشمندی که قرار است این رابط کاربری را دریافت کنند را معرفی کرده است.

پس از اینکه در یکی دو هفته گذشته نسخه نهایی و پایدار از این رابط کاربری در اختیار کاربران گوشی Mi 11 قرار گرفت، شیائومی با انتشار تصویر و پستی در حساب کاربری خود در شبکه Weibo، اعلام کرد که همانطور که وعده داده بود، بروزرسانی ارتقا به این رابط کاربری را برای شش گوشی هوشمند دیگر نیز منتشر کرده است. این بروزرسانی نسخه نهایی و پایدار از این رابط کاربری را به این شش گوشی می آورد.

براساس اطلاعات موجود در این تصویر، علاوه بر گوشی Mi 11، رابط کاربری MIUI 12.5 برای گوشی های Mi 11 Ultra، Mi 11 Pro، Mi 10 Ultra، Mi 10 Pro، Mi 10 و بالاخره Mi 9 SE نیز منتشر شده است و انتظار می رود همه کاربران در طی روزهای آینده بتوانند آن را بر روی دستگاه خود نصب کنند. شیائومی اعلام کرده است که این بروزرسانی ابتدا در کشور چین منتشر خواهد شد و هم اکنون کاربران حاضر در این کشور می توانند با مراجعه به منوی تنظیمات، پس از دریافت، آن را بر روی گوشی خود نصب کنند.

پیش از این اعلام شده بود که این بروزرسانی قرار است در تاریخ 30 آوریل (دهم اردیبهشت) منتشر شود؛ اما به نظر می رسد که شیائومی توانسته است زودتر از موعد به نسخه پایدار و نهایی از این رابط کاربری دست پیدا کند و در نتیجه آن را زودتر از انتظار منتشر نماید.

شیائومی اعلام کرده است که این بروزرسانی در ماه جاری میلادی به صورت جهانی نیز منتشر می شود. انتظار می رود در ماه آینده میلادی (می) تمامی گوشی های بالا به این رابط کاربری جدید مجهز شده  باشند. همچنین قرار است در ماه ژوئن، دیگر گوشی های شیائومی بروزرسانی ارتفا به این رابط کاربری را دریافت کنند.

از میان مهم ترین قابلیت های جدید رابط کاربری MIUI 12.5، می توان به کاهش 22 درصدی استفاده از پردازنده و همچنین کاهش 15 درصدی استفاده از باتری اشاره کرد. این قابلیت ها با ساده سازی و اصلاح این رابط کاربری ممکن شده است و سبب می شود که گوشی های شیائومی سرعت و عملکرد بهتری را داشته باشند. این بهبود کارایی به ویژه در هنگام استفاده از جسچرها بیشتر خود را نشان می دهد.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...