نسخه موبایل بازی Battlefield در سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد

به نظر می‌آید که قرار است یکی از شناخته‌شده ترین سری‌های ژانر شوتر نیز به پلتفرم موبایل بیاید! نسخه موبایل بازی Battlefield در سال ۲۰۲۲ در حالی عرضه خواهد شد که توسط Industrial Toys در همکاری با استودیو سازنده Battlefield، یعنی DICE ساخته می‌شود.

به گفته Oskar Gabrielson که مدیر کل استودیو DICE است، این یک بازی کاملا متفاوت بوده و به صورت اختصاصی برای پلتفرم موبایل طراحی شده است. او می‌گوید که این نسخه با بازی بعدی Battlefield که قرار است روی کنسول‌های بازی و کامپیوتر‌ها منتشر شود تفاوت بسیاری دارد و Industrial Toys آن را مخصوص موبایل طراحی کرده است؛ آنها نهایت تلاش خود را می‌کنند تا تجربه واقعی Battlefield را در همه جا در دسترس کاربران قرار دهند و این یک تجربه کامل و نیازمند بازیکنانی ماهر خواهد بود.

ژانر شوتر روی موبایل طرفداران بسیاری دارد و EA نیز احتمالا به همین دلیل قصد ورود به این بازار را با فرنچایز‌های محبوب خود مانند Battlefield و Apex Legends دارد. در هنگام عرضه Call of Duty: Mobile در سال ۲۰۱۹، این بازی با استقبال بی‌سابقه‌ای روبرو شد و تا با حال بیش از ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده است. بازی PUBG Mobile نیز که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، به تازگی رکورد ۱ میلیارد دانلود را پشت سر گذاشت!

به گفته Gabrielson، استودیو DICE به شدت مشغول کار بر روی نسخه بعدی بازی Battlefield برای کنسول‌ها و کامپیوتر هستند که قرار است در اواخر این سال به بازار بیاید. با توجه به شایعات، این بازی بر خلاف دو نسخه قبلی سری Battlefield دیگر در دوره جنگ‌های جهانی اول و دوم جریان ندارد و این سری دوباره به زمان حال باز می‌گردد.

منبع :    theverge.com

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...