ردمی K40 گیمینگ به نمایشگر ۱۲۰ هرتزی ۱۰ بیت OLED مجهز می‌شود

اشتراک گذاری :

شیائومی خود را برای معرفی قدرتمندترین گوشی گیمینگ دنیا یعنی K40 گیمینگ آماده می‌کند. گوشی گیمینگی که از نمایشگر ۱۰ بیت OLED استفاده خواهد کرد. این صفحه‌نمایش باکیفیت دارای نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز بوده و میزان روشنایی آن برابر ۸۱۹۲ واحد خواهد بود.

قرار است Redmi K40 گیمینگ اولین گوشی برند شیائومی با تمرکز ویژه بر گیمرها باشد. گوشی گیمینگی که هنوز نیامده سر و صدای زیادی ایجاد کرده است. همین چند روز قبل بود که شیائومی با انتشار پستی اعلام کرد که گوشی گیمینگ Redmi K40 موفق به کسب امتیاز هیجان‌انگیز 724،495 در بنچمارک انتوتو شده است.

این گوشی عضوی از خانواده‌ محبوب K40 شیائومی محسوب می‌شود و تفاوت‌های محسوسی با دیگر اعضای این خانواده دارد. یک گوشی کاملاً جدید با مشخصات کاملاً متفاوت که آخرین اخبار می‌گوید ردمی K40 از یک نمایشگر رده بالا استفاده می‌کند.

اخبار منتشر شده حاکی از آنست که این گوشی از نمایشگر ۱۰ بیت OLED استفاده خواهد کرد. نمایشگر باکیفیتی که دارای نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز بوده و میزان روشنایی آن برابر ۸۱۹۲ واحد است. صفحه نمایشی که دقیقا برازنده یک گوشی پرچمدار است.

عمق رنگ صفحه‌نمایش این گوشی برابر ۱۰ بیت است و این یعنی از لحاظ تئوری توانایی نمایش ۱٫۰۶۷ میلیارد رنگ را خواهد داشت. گوشی‌های امروزی اکثراً دارای پنل هشت بیت هستند که ۱۶ میلیون رنگ نمایش می‌دهند. نمایشگر ۱۰ بیت رنگ‌ها را بهتر بازتولید می‌کند و باعث روان‌تر شدن اجرای انیمیشن‌ها به‌هنگام جابه‌جایی در رابط کاربری گوشی می‌شود.

طبق گفته‌ ردمی میزان روشنایی نمایشگر OLED گوشی K40 گیمینگ برابر ۸۱۹۲ واحد روشنایی است که این گوشی را قادر می‌سازد با شرایط نوری محیط‌های مختلف به‌خوبی سازگار شود. از دیگر مشخصه‌های صفحه‌نمایش ردمی K40 می‌توان به پشتیبانی از استاندارد +HDR10 و گستره‌ی رنگی DCI-P3 اشاره نمود. شایعات حاکی از آن است که اندازه صفحه نمایش ردمی K40 گیمینگ برابر با ۶٫۴۳ اینچ است.

استفاده از پردازنده‌ دایمنسیتی 1200 در کنار تعبیه دکمه‌هایی روی قاب گوشی برای راحتی بیشتر کاربر در هنگام بازی از دیگر ویژگی‌های این گوشی پرچمدار است. ردمی گفته است گوشی ردمی K40 گیمینگ را ۲۷ آوریل (۷ اردیبهشت) معرفی می‌کند. در روزهای آینده احتمالا جزئیات بیشتری در رابطه با گوشی پرچمدار گیمینگ شیائومی منتشر خواهد شد.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...