نسخه سیاره مشتری OnePlus 11 معرفی شد

اشتراک گذاری :

OnePlus 11 در اوایل دسامبر وارد بازار شد و پس از آن در ماه فوریه عرضه جهانی شد. این گوشی در دو رنگ مشکی و سبز روانه بازار شد و امروز گزینه سومی را دریافت می کند که به مراتب از بین این سه رنگ زیباتر است.

این نسخه منحصر به فرد، سنگ مشتری نام دارد و بر اساس سطح بزرگترین سیاره منظومه شمسی طراحی شده است. هر واحد دارای الگوی متفاوتی است که با ماده ای ساخته شده است که وان پلاس آن را "سنگ میکروکریستالی سه بعدی" می نامد که درخشش خوبی دارد زمانی که نور به آن برخورد می کند.

تحقیق و توسعه این پنل بیش از 1 سال به طول انجامید و این ماده قبل از تبدیل شدن به پنل پشتی در گوشی هوشمند OnePlus 11 فرآیند پیچیده ای را طی می کند. این شرکت گفته است که تولید آن بسیار پیچیده است، راندمان فقط 25٪ است در مقایسه با پانل شیشه ای سبز، که در آن بازده 50٪ است.

مشتری ممکن است یک سیاره گازی باشد، اما طراحی و مواد آن بر اساس یک سنگ میکرولیتی است. بنابراین OnePlus نام "Jupiter Rock" را انتخاب کرد.

OnePlus 11 Jupiter Rock همان گوشی خوش فرمی است که در داخل آن شکایتی وجود ندارد. این نسخه با 16 گیگابایت رم و 512 گیگابایت فضای ذخیره سازی عرضه می شود و قیمتی مشابه با انواع سبز یا مشکی دارد - 4899 یوان (710 دلار / 655 یورو) قیمت دارد. پیش‌سفارش‌ها در چین به‌طور مستقیم انجام می‌شوند و اولین فروش برای 3 آوریل برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه کاربران

  حذف
0/1000
loading...

loading... لطفاً منتظر بمانید ...